Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az utóbbi...

Miért van az, hogy az utóbbi években nyaranta egyre feltűnőbben és egyre szemérmetlenebbül bámulják meg a férfiak a lengébben öltözött nőket az utcán?

Figyelt kérdés
Régen azért ez nem volt így. Rafináltabban, óvatosabban nézték meg a nők melleit, alakját. Ma már látványosan utána is fordulnak sokan egy-egy lánynak, az pedig, ahogy a melleket tudják bámulni (kiguvadt szemekkel, már egyenesen nevetséges. Mitől lettek ennyire bunkók a férfiak? (Még a jól öltözött, jól szituált urak is így viselkednek sokszor.)

2016. jún. 21. 13:59
1 2
 1/18 anonim válasza:
33%
Egy nő sem azért teszi ki a mellét mert neki úgy kényelmes vagy azért jár p*csa nadrágban.Aki így öltözködik az viselje el hogy megnézik
2016. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem lehet, hogy eddig is így volt, csak most léptél abba a korba (vagy most kezdtél te is úgy öltözködni), hogy már van mit bámulni rajtad is?
2016. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 October15 ***** válasza:
83%
Mégis mennyire régről beszélünk? Figyelj 53-ba egy hajóbalesetet megpróbáltak eltitkolni mert nem illik a szocreál képbe... a többit a fantáziádra bízom.
2016. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Mi csak eleget teszünk a nők akaratának, aki kirakja a mellét vagy olyan gagyát vesz fel ami feszül, esetleg pic.sagatyát az azt akarja hogy megnézzék, máskülönben eltakarná magát, és ne hogy már mi legyünk a bunkók mert pár nő nem képes felöltözni rendesen.
2016. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
nő létemre én is úgy gondolom hogy nem a férfiakkal van a gond :D
2016. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

"Egy nő sem azért teszi ki a mellét mert neki úgy kényelmes vagy azért jár p*csa nadrágban."


Hát én itthon abban vagyok, és senki nem lát, de nyilván a fikusznak öltözöm ki.


Arra senki nem gondol, hogy várjunk csak... meleg van???


Aki 40 fokban nem akarja, hogy megnézzék, annak marad a csador?

2016. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Elhiheted, annó a miniszoknya korában is megbámulták a kilógó bugyikat. Ki volt dobva a cickó azokat is. Különben, nyári melegben lehet lengén öltözni és nem kirakatként kirakni mindent. Kirakod, megbámulják kész. Akkor szóljál, ha meg is tapizzák.
2016. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Elég szomorú ez a hozzáállás. Örülj, hogy nem löknek a bokorba megerőszakolni.
2016. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
34%
Még a segge is kilog manapság a lányoknak a rovidnadragbol(régen ez se volt így!, meg a kipakolt mumell is ritkább volt szerintem) , de én vagyok a bunkó, hogy megnezem. Mindent értek! :D De amúgy én elég ritkán " bámulom " meg a nőket észrevehetően, pláne nem a szépeket. Semmi kedvem nővelni az amúgy is túltengo egot, amivel a szép nők rendelkeznek.
2016. jún. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

És akkor mi van ha meleg van?Szerinted régen (100 -500)éve is miniszoknyát hordtak bokáig érő helyett?

Én is megnézem a félmeztelen flangáló férfiakat.Ha egy pl: hivatalvezető,erdész,lovász kibírja nyakig beöltözve zárt ruhában,akkor más miért nem tud pólót felvenni,vagy olyat ami takarja amit kell,és lehet benne "biztonságosan" létezni,és még szép is?

Ezt nőként írom,arra a kifogásra,hogy mert meleg van.

2016. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!