Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter szemérmetlenül...

Magyar Péter szemérmetlenül hazudott és beégett?

Figyelt kérdés
Atv műsorban szembesítették azzal, hogy állítása ellenére, nem igaz az a vád, hogy nem hívták az Atv-be, nem tudósítottak róla. Tételesen kinyomtatták hányszor hívták , és szerepelt az Atv-ben. Neten is megtalálható a hosszú lista. Erre nem reagált érdemben, megsértődött és kivonult. Az Atv jogosan védte meg magát a hazug politikus rágalmai ellen?

#ATV #hazug Magyar Péter
jún. 11. 19:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Igen
jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
Szombaton azt mondta a Hősök terén, hogy célja a társadalomban lévő árkok betemetése. (Ott voltam.) Erre a legjobb módszere úgy tűnik, ha egy neki nem tetsző tulajdonosi hátterű csatornán, amit sok ellenzéki néz, akit még meg kell győznie a Tiszának a győzelemhez, jelenetet rendez egy héten belül kétszer olyan állításokkal vádolva, amiket nem támasztott alá és szerkesztők vallási hovatartozását listázza, majd elnézést kér, ha valakit megbántott.
jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Tudod linkelni ezt a videót? Tényleg szeretném látni, mert lemaradtam róla.

Nem azért, mert megkérdőjelezem, amit mondasz, de kíváncsi vagyok.

jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

Nem. Szemérmetlenül hazudott de ha megnézed a szimpatizánsait akkor ők ezt nem így látják és csak ez a fontos.


Én azért reménykedek, hogy a magasan képzett ellenzékiek kritikai érzéke előbb utóbb csak magához tér. :) Pl. az hogy Puzsér erről nem írt ki semmit se az én szememben már fél siker, mert lehet ő is érzi, hogy kezd kínos lenni, hogy kinek a szekerét tolta.

jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

ma 19:25


https://www.youtube.com/watch?v=9FWQciGjJXw


de ehhez kell a kontextus is, hogy előtte meg Partizánban sírt, hogy elhallgatták és nem hívták meg az ATV-be.

jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Sokat foglalkoztok vele, ez a félelem jele.
jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
2 valós kíváncsiságból kérdezem, mi vitt ki a szombati rendezvényre? Láttál benne valamit, de ha jól értem, a tegnapi szereplése csalódást okozott?
jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

Ha tényleg hívták erre ő meg mint legerősebb ellezéki vezető mégse ment el, ezzel már tele lett volna a sajtó.

Ehhez képest ez a "botrány" csak akkor derült ki mikor a választások eredményekor bebizonyosodott, hogy tényleg ő a legerősebb ellenzéki vezető :)))

Ez is olyan furcsa sztori mint minden amiben a Kormány propagandasajtója szerepel :)))

jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
6. Jóval kevesebbet, mint ti Orbánnal.
jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%

Nem érdekel hogy milyen, vagy mit akar MP. Buktasa meg az Orbánt és kész.

Akármilyen is MP, Orbán semmivel sem jobb nála, tehát egálban van.

A fidesz és a mocskos Orbán külön megérdemelné ha egy ilyen troger ember buktatná meg őket.

jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!