Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2026-ban mi lesz a Fidesz...

2026-ban mi lesz a Fidesz programja? Van még valami komolyabb, valóságtól teljesen elrugaszkodott háború vagy békén kívül? Jönnek az UFO-k, mert Gyurcsány és MP lepaktált velük?

Figyelt kérdés

jún. 11. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
A háború költségeit a magyar családokkal fizettetné meg a M.P. Soros Gyurcsány Brüsszel.
jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Komolyan vártam, hogy mikor "derítik" ki Magyarról, hogy gyíkember. Valahol a Hajdús interjú környékére tippeltem volna, ellensúlyozni a Juditka által kiváltott teljes közöny miatt érzett csalódást kormány részről. :D
jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
migiri EU párti transzdzsender háborúskodó sorosovódások
jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Senki nm tudja, mi lesz az elkövetkező 2 évben, majd arra reagálnak.
jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiába van jóba Patakyval. Háttérbe ők fogják irányítani az egészet.
jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem csak a szokásos agymosás a birkáknak. Remélem, ez alkalommal nem fog bejönni!
jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%
Elég ez, háború hiszen nyertek vele, és 26- ig dolgoznak Magyar Péter lejáratásán folyamatosan gőzerővel. De mit is várt az ügynök aktás dolog oké, de ezt nem kellett volna mondania így előre, egy olyan országban ahol hacker botrány van, és putin párti a kormány, elarulja a NATO-T és ezzel Brüsszelt is.
jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
A háború még csak most kezd alakulni. A NÁTÓ már ide hazánkba is állomásoztatni akar egy bázist az út mentén amivel megtámadják Oroszországot. Tehát a háború még elhúzódik évekig. Szerintem még 2026-ra nem lesz atom bevetve
jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Brüsszel és Gyucsány átoperáltatott óvodásokkal bányásztatna urániumot atomfegyverekhez.
jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a háborúnak vége lesz addig: lám megoldottuk, szavazzatok ezért ismét ránk, hogy ne is legyen.

Ha a háború folytatódik: akkor meg azért, lásd 2024.

jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!