Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet hogy még nem...

Hogy lehet hogy még nem haltam meg? Viktor azt mondta hogy ha nem rá szavazok, akkor vége, meghalok... de még mindig itt vagyok. Mikor jő el a kegyes halál?

Figyelt kérdés

jún. 11. 07:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nemeth Szilard mar megy be a tv-be most a rezsicsokkentes es a migracio lesz a porondon 😂
jún. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kérését rögzítettük, mindjárt gondoskodunk róla, hogy kívánsága teljesüljön.
jún. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Majd egy sajtóper helyreigazitási cikkjéből fogod megtudni, hogy túlélted, mégis meghalltál.
jún. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mad Max2 ***** válasza:
100%

Máár jön az armagedon, csak még nem ért ide.


Még évekig jön a háború.addig amig nem talál ki a Rogán elvtárs valami új 1-2 szavas agyzsugórító baromságot.


Mert ugye volt a sorosozás, migráncsozás,oltásellenesgyúúcsányozás dollárbaloldalozás, Prüüüszelezés, bu zizás, pedofilozás, most van a meghalunk a háborúba.(lehet kihagytam 1-2 nagyon komoly témájukat) :D


Ezek mind nagyon hihető érdemleges témák voltak... egy idiótának:D


És baszki müködik, mert hülyéből nincs hiány, hülyékből eportképesek vagyunk, csak senki nem akar hülyéket átvenni.

jún. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

egyrészt nem mondott ilyet.

másrészt elegen szavaztak rá ahhoz, hogy (egyelőre) mindannyian megússzuk. te is. nehogy azt hidd, hogy mi örülünk ennek (mármint annak, hogy te is megúszod), de ez van. mindent vagy semmit, ez egy ilyen játék.

jún. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

4, látom 2026-ot: szavazzon a fideszre, mert meggértük, hogy nem lesz háború, és nem lett, megcsináltuk.

Keres mellé egy jó kis ellenséget (ha szerencséje lesz, Soros még élni fog), és tádám.

jún. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szikszai.B ***** válasza:

Már meghaltál. Ez itt a mennyeknek országa, én pedig Péter vagyok. Üdvözöllek!

Kérlek, járulj mindenható Urunk és Istenünk, O. Viktor kegyes lábai elé, és tedd meg tiszteletedet!

jún. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
5, inkább, az atombomba, mint ez az ember, még 20 évig. Ide nekem azt a háborút, mint 0rbánt.
jún. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 HakapiszikMatyi ***** válasza:
Na, várj egy kicsit! Adott határidőt is? Mert, ha nem, akkor kivételesen igazat mondott…😏
jún. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Máár jön az armagedon, csak még nem ért ide."

Akkor a MÁV hozza?

jún. 11. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!