Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter-nek van esélye,...

Magyar Péter-nek van esélye, leváltani Orbán-t 2026-ban? Szerintem nincs

Figyelt kérdés

jún. 11. 00:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem Petinek nincs esélye hanem ennek a rezsicsökkentett csirkefarhátat zabálni kívánó mentalitásnak nincs.
jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Rá is azt mondják hogy a Gyurcsány embere, és akkor háború párti is
jún. 11. 00:24
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan párt, aki még nincs bent a parlamentben, az egyből leváltja a 26-ban 2010 óta minden gátlástalanságot, becstelenséget elkövetett pártot, aki nyakig bebetonozta magát a hatalomba?


Az világtörténelem lenne, az egész világ Magyarországról beszélne.

jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány az Orbán embere.
jún. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

#2

Hát igen, a csirkefarhátas mentalitás mellett az agyhalottak háborúval való riogatásának mentalitása a másik oka a kormányváltásnak.

jún. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#4 Tudom
jún. 11. 00:31
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

2026-ban még szinte biztosan nincs. Szerintem még 2030-ban sincs.

Ahhoz hogy a Fideszt le lehessen váltani, 1-2 generációnak ki kell halnia, tehát a kommunista generációknak.

jún. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Egyedül biztos, hogy nem. Koalícióban esetleg lenne, de mivel senkivel nem hajlandó összefogni így maximum a kétharmad fog megdőlni ami pozitív lenne de közel sem elég. A régi ellenzékre is szüksége lenne hozzá mivel nekik vannak bejáratott embereik akik biztosan nyerni fognak mint eddig is, mert a tiszás egyéni jelöltek most sem szerepeltek jól egyáltalán.
jún. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Jó lenne, de szerintem nincs. A Fidesznek van 3 millió szavazója, gondold végig, hogy ennél többet mekkora esélyekkel lehetne összeszedni. Ahogy írták előttem max. a 2/3-ot tudná esetleg megakadályozni, ami édes kevés.
jún. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 HakapiszikMatyi ***** válasza:
57%

Nincs. Ő nem hajlandó senkivel összefogni. Most, hogy "kikiáltotta magát" valami istenségnek, és mindenkibe belerúg egyet, akibe csak tud... Nagyon sok csalódott ember lesz Magyarországon. És, ezt a többszörösen csalódott tömeget már nem fogja tudni felrázni újból senki...

Most lehet "lekonteózni", de ez pont úgy néz ki, mint egy Fidesz-forgatókönyv.

jún. 11. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!