Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter szemérmetlenül...

Magyar Péter szemérmetlenül hazudott és beégett?

Figyelt kérdés
Atv műsorban szembesítették azzal, hogy állítása ellenére, nem igaz az a vád, hogy nem hívták az Atv-be, nem tudósítottak róla. Tételesen kinyomtatták hányszor hívták , és szerepelt az Atv-ben. Neten is megtalálható a hosszú lista. Erre nem reagált érdemben, megsértődött és kivonult. Az Atv jogosan védte meg magát a hazug politikus rágalmai ellen?

#ATV #hazug Magyar Péter
jún. 11. 19:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%

10.

Szóval én idióta vagy!

jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%

Érdekelt a dolog, eddig nem voltam a rendezvényein, az Orbán rendszer lebontása szimpatikus számomra.


Azonban ahogyan látom MP körül is kialakult egy szekta, amely kritika nélkül issza a szavait. Már a pénteki műsorban is ellenszenves volt azonban a viselkedése, hogy Ő nem kap szót, mert előtte a Heti Naplóban is szerepelt, és mivel általában az ATV-t nézem, egyáltalán nem éreztem azt, hogy elhallgatták volna. A tegnapi műsora is csalódást keltett bennem, viszont utána a szerkesztők vallási hovatartozásának listázása szerintem kontraproduktív volt a nem szektás MP szavazók körében, akik további neveket akartak hallani, amikor MP megkérdezte később az egyik posztjánál, h mondjon-e még.


Azt sem tartom szimpatikusnak, hogy egy napon belül többször is magyarázta a bizonyítványt, pl h Németh Sándor ellene hangolja a Hit Gyülekezetét, ezért mondta amit mondott és állt hozzá ahogyan hozzáállt. Értem, h NS tulajdonosa az ATV-nek, előttem 20 éve ismert ez a tény, mert nem a NER alatt szállt be, de rendszeres ATV nézőként nem tapasztaltam soha a műsorvezetők részéről, h a HGy mellett agitáltak volna.


Bízom benne, hogy MP levonja a következtetéseket és konszolidálódik, mert a Fideszes őrületből nem egy Tiszás őrületbe kellene vezetni az országot egy 2026-os választási győzelmet követően.

jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%

ma 19:38

De szerinted hogy fog kinézni egy ilyen buktatás?


Majd a Fidesz lesz ellenzékben 4 évig. És? Volt már 2*8-at és nem szűntek meg, miért hiszed azt ha megverik Orbánt akkor vége a NER-nek? Így is, úgy is öreg már, előbb utóbb visszavonulna, de az a hatalmi szerkezet amit kiépített az nem olyasmi amit bárki is le akarna vagy le tudna bontani kétharmad nélkül.

jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
19:42: Vidám Vasárnap...
jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%

ma 19:27

Köszönöm a videót. Egyáltalán nem vagyok Magyar szimpatizáns, nem rá szavaztam, és vannak fenntartásaim vele kapcsolatosan, de az igazságot fontosnak tartom, és azért érdekelt a dolog.


Ez így az ATV részéről tényleg durva volt, még akkor is, ha minden úgy igaz, ahogy mondják.

Azért szerintem tényleg megérdemelt volna annyit a dolog, hogy azzal köszönti, hogy gratulál neki.


Második, hogy amikor Magyar azt kérdezi, hogy mi a kérdés, akkor nem azt mondja, hogy nincs kérdés, hanem egy kifejtett kérdést feltesz neki, amiben elismeri-e hogy kapott-e meghívást, beszéltek-e róla ennyiszer, és hogy mit tapasztalt, milyen kontextusban. Erre mondhatja azt, hogy nem igaz, és mondhatja azt, hogy igaz, és akkor aszerint beraknak egy előkészített videót, amiben mutatják, az összeállítást, hogy hányszor hívták be és mikor, ha azt mondja, hogy igaz, akkor arról hogy ezt hazudta, hogy nem, és ezzel szembesítik. közben mutatják az arcát is...


Akkor tényleg azt mondom, hogy sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből az egészből, sokkal jobban sarokba lehetett volna szorítani, de ez így mindkettőjükhöz méltatlan volt, és nem csodálom, hogy lelépett.


Ha pedig már szóba hozta a tulajdonost, akkor hangsúlyozni kellett volna, hogy nem a vallási oldalról érdekes ez, hanem azért, mert erős fideszes lett, és lehetett volna Németh Sándortól érdekes mondatokat idézni.


Tehát mindketten elég szarul csinálták, csak míg Egon erre a húzásra egy egész délután készült, addig Magyart ez tök váratlanul érintette, és nem mellesleg hulla fáradt is lehetett.


Hangsúlyozom, nem vagyok Tisza-párti, egyetlen szavazatot se kaptak tőlem, és Karácsonyra szavaztam, de azt hiszem ez az álláspont a legobjektívebb.

jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%
11: az "-ok" toldalekot lehagytad. :)
jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

# 14:


A Vidám Vasárnap élő közvetítése heti két óra. Lehet kedd éjjel megismétlik és heti négy. De igazad van, rosszul fogalmaztam, helyesebb úgy fogalmazni, hogy a hétköznap reggelente vetített Startban és esténként az Egyenes beszédben és az Aktuálban, amikor nem Magyar Péter vesz részt, nem szokott téma lenni Németh Sándor és a Hit Gyülekezete.

jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

8, lehet abban valami amit írsz. Sőt Örülnie kellene hogy nem a szavazás előtti napon kerül a szavazók elé.. Talán nem lett volna ekkora tábora...

12-15 választ köszi.

(( nem én kérdeztem, miért mentél ki a MP tüntetésre ))

jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én nem találtam semmit róla, tehát akkor tévedtem bocsi. Tényleg nem hívták meg korábban.
jún. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Semmi baj. akkor se állítson olyant, nem hívták meg. Sehova.
jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!