Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is undort érez ilyenkor?

Más is undort érez ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van az a jelenség amikor egy csinos fiatal lányt megbámul egy vén trottyos meglehetősen igénytelen férfi. De nem ám csak odanéz,szép kényelmesen mustrálódik,nem zavartatja magát,lerí róla hogy feljogosítva érzi magát,hisz férfi,ő megteheti hogy pofátlanul vetkőztessen a szemeivel.Ilyenkor elkap egy ilyen undor érzés. Más is érez hasonlót mikor valaki a szintjén erősen túlmutató nőket pofátlanul megbámul? (És itt nyilván nem egy egyszerű odanézésről van szó, hogy "igen,ő csinos" és megy tovább)
máj. 22. 08:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
58%
Érdekes, nő vagyok, és az alapján ami a válaszaidból árad, nekem is az jön le, hogy te csak szeretnéd ha megbámulnának, és ezért bármibe belemagyarázod ezt. És persze mindezt felháborodva, mert jó pasik még csak észre se vesznek.
máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
71%
Érdemes lenni akkor olyan pólót csináltatni, hogy "csak a jó pasik nézzenek meg".
máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
44%

"Nem tudom nalatok mi szokás de itt Magyarországon bámulni BUNKÓSÁG."


Igen, bunkóság, ha nem jön be neked a bámuló illető. Te magad mondtad az előbb. Szerinted az emberek gondolatolvasók és ki tudják olvasni a fejedből, hogy bejössz-e nekik vagy sem?

máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
69%

Nem is szoktam nézni, hogy kik bámulnak meg, mert ha egyedül utazok, akkor olvasok vagy a telefonomon sakkozok. Viszont ha társasággal vagyok, vagy éppen nézelődök, akkor előfordul, hogy megakad a tekintetem valakin, aki érzésre mintha engem bámulna, és nem pont akkor, véletlenszerűen összenézünk.

Felőlem nézzen csak, amíg nem jön oda, nekem édesmindegy.

máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
44%

Az olyan nőket zavarja ez, aki vagy pics.nyi szoknyákban jár, vagy mélyen kivágott felsőkben, hogy jól kilátsszon mindene..., aztán mivel az értelmesebb és kulturáltabb férfiak le se tojják, csak a trottyok bámulásszák, ettől frusztrált lesz, és a csúnya bácsikat tartja undorítónak.


Lássuk be, a nem ledér, szolíd nők azért tudjàk kezelni ezeket a helyzeteket. Mondjuk őket a fiatalabb okos fiúk is megbámulják...;)

máj. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
69%

Engem nőként a nyálcsorgatós bámulás egy jóképű férfitől is zavar, tiszteletlenségnek tartom (na meg nem is érdekel, mert van párom, ezt nyilvàn nem tudhatja). Nem egy összemosolygást, hanem azt, mikor tényleg úgy néznek, mint egy árucikket. Érdekes, nálad ez ártatlan kis szemezés, más elképzelhetetlen, de ha neked nem tetszik az alany, akkor egyből gusztustalan bámulás…

Kicsit sem szánalmas. Szerintem is csak álmodozol a bomba pasik “szemezéséről” (mert ugye ők csak azt szoktak, nem pofátlanok), de ha meg a te szinted vet akár csak egy pillantást rád, egyből végtelenül felháborodsz. Ja, lehet, a külsőd nem gáz, de a férfiak jó részének a kisugárzás is számít, egy ilyen mísz pcsára a kutya se kíváncsi.

máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
75%

Nem tetszik ez a szintés, hogy külső alapján vannak, akik magasabb vagy alacsonyabb polcon vannak.

Teljesen mindegy, hogy ki néz meg és kit, ha azon a bizonyos módon néz, mindenképp undorító.

máj. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
49%
26-os válaszoló dobta le az atomot, nem az oroszok!
máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván bunkó dolog stírölni, bámulni a másikat, de az a ló másik oldala, amikor egyes nők ezt szexuális zaklatásnak veszik. Vagy mondjuk a füttyögés.. Igen, bunkó, tahó dolog, de ez távol áll a szexuális molesztálástól. Ugyanakkor meg ha egy olyan pasi bámulna, aki tetszik, bejön neked, azt nem-e vennéd bóknak? Tegye minden nő a szívére a kezét: ha egy vén trotty bámulna titeket, attól undorodtok, de ha egy 10/10-es csávó tenné ezt, aki bejön nektek, akkor azért nem fanyalognátok, nem...? Illetve lehet ezt játszani, csak akkor ne csodálkozzon senki, ha idős korára egyedül marad. Bocsánat, ha kicsit nyers stílusban írtam, nem akartam bunkó lenne. Csúnya, trágár kifejezést nem írtam, de ettől szebben ezt nem tudom megfogalmazni. Valószínű repkednek majd a piros ikszek, népszerűtlen a véleményem, de vállalom.
máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!