Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire gyakran vannak...

Mennyire gyakran vannak programjaitok?

Figyelt kérdés
Én nagyon sokat vagyok egyedül, nem tudom mások hogyan tudnak mindig valakivel programot szervezni.
2022. aug. 20. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Ritkán, de amik vannak is untatnak.

Hiányoznak az érdekes nem kommersz figurák.

2022. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán.

A magány megvisel. Ha keresek embereket, írok nekik, nem írnak vissza stb.

2022. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált vagyok, fárasztanak az emberek egy idő után, úgyhogy alapvetően bőven elég a társaságból annyi, amennyi időt a munkahelyen eltöltök. Ha egy hónap eletelik úgy, hogy minden héten találkoztam legalább egy barátommal, akkor már úgy érzem, zsúfolt időszak van mögöttem ilyen szempontból. :) Persze van, hogy úgy jönnek össze engem érdeklő programok, hogy megyek mondjuk egy héten 3x ide-oda emberekkel, de általában a harmadikat már nem élvezem ilyenkor. Számomra a havi 1-2 az ideális. Szoktam persze egyedül is elmászkálni, de azt meg inkább hétvégenként, átlagosan 2 hetente.
2022. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán, de azért, mert így akarom. Annyi programra megyek, amennyire akarok, mert vannak ingyenes programok is, és nem zavar, ha egyedül kell menni, sőt, legtöbbször jobban is érzem magam kísérő nélkül.
2022. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak rendezvények,akkor megyek.
2022. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Általában hetente legalább egy (van, amikor kimarad egy hét vagy egy héten több programra is elmegyek), amire a párommal és/vagy a barátaimmal megyek.

25N

2022. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Régebben heti 1-2, most korona után jó ha havonta 1. Szinte az összes barátom felszívódott, vagy gyereke lett, senki nem ér rá találkozni 🙁
2022. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán, max. a tesómmal szokott 1-1 prg. lenni, full introvertált vagyok.
2022. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor írok magamnak.
2022. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy időszak, amikor elég sok volt.


Covid alatt sok ismerős jobban ráért és unatkozott is. Munkám is olyan volt, hogy belváros, onnan el lehetett menni bármerre. Több ismerőssel ültünk össze ebédelni, vagy este sörözni.


Most viszont teljesen leállt az élet. Eljárok egyedól túrákra, kirándulni, de igazából semmi extra. Ezek sem olyan érdekesek már így, hogy nincs kivel megosztani az élményeket.

2022. aug. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!