Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az oka a legtöbb házassági...

Mi az oka a legtöbb házassági problémának? Milyen házassági problémák vannak?

Figyelt kérdés

2022. febr. 27. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Tehat nem vagy hazas, nincs hazassagi problemad es uncsi a vasarnap.
2022. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a kommunikáció és a türelem hiányából származik a legtöbb párkapcsolati probléma, meg a kevés együtt töltött időből.
2022. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

"Milyen házassági problémák vannak?"


Ezerféle.

Ahogyan egészség csak egy van, de betegség ezerféle, úgy egy közeli emberi kapcsolatnak (nemcsak házasságnak) is ezerféle betegsége lehet.

Ha lesz időm késő este, összeszedek néhányat.

2022. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy nincs két ember, akinek tökéletesen egyezne a gondolkodása, viselkedése és így ellentétek törvényszerűen vannak. Gondolj bele, időnként az ember önmagával sem elégedett és ellentétes érzelmek dúlnak benne. Ha meg ráadásul két ellentétes nemű ember kerül össze, akiknek a hormonok által meghatározott érzelmi és gondolkodási eltéréseik is vannak, akkor meg csipcsup ügyekben is lehetnek feszültségek.
2022. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Szex, kommunikáció, kompromisszum hiánya. Ezek elég gyakoriak.
2022. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

olvasd el ezt a könyvet:

Gary Chapman: A házasság négy évszaka


de az 5 szeretetnyelvvel kapcsolatost is megéri: Egymásra hangolva


sokat megtudhatsz ezekből és nem csak okokat, hanem megoldásokat is

2022. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy az emberek nem ismerik egymást. Dugnak kétszer aztán azt hiszik hogy örökké mindig minden olyan lesz mint akkor. Aztán jönnek a problémák, gyerek születik, szex ellaposodik stb és válnak is el, mert nem hajlandóak a problémákon dolgozni.
2022. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Az enyém így alakult. A feleségem felszedett 25 kilót, nekem meg e miatt nem egyszer lelankadt a farkam dugás közben...

Aztán elkezdett reggelente zuhanyozni, mert tudta, hogy ha munka után lezuhanyzik, akkor annak szex lesz a vége.

Ő meg ezt nem akarta pluszt tudta, hogy rosszul vagyok a lábszagtól, a bepállott pi na szagtól és ha nem fürdik le munka után, akkor elkerülhető lesz az együttlét.

Én meg egyre inkább elkezdtem elítélni magam, hogy itt vagyok jó paliként egy kelletlen nővel, aki kövér és aki nem akar lefeküdni velem, mekkora vesztes vagyok már, hogy tűröm ezt?

Természetesen nem tűrtem tovább.

2022. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem az anyagiak is nagy szerepet játszanak
2022. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Leginkább szerintem a rossz kommunikáció és az önismeret hiánya a probléma.
2022. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!