Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen jó beszélgetés indító...

Milyen jó beszélgetés indító témák vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék írni egy személynek, de nem tudom hogy kezdjem. Nem akarok olyan snassz dolgot írni, mint szia, hogy vagy, mizu meg ilyenek, hanem egyből valami konkrét témát akarok bedobni, csak nem tudom mi legyen.

2022. febr. 12. 12:20
 1/7 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne
2022. febr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát de...ki az a személy? mert így nem tudom miből kéne mgmondani:D
2022. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy huszonéves fiú
2022. febr. 12. 13:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó de....miket szeret csinálni? Miket csináltok együtt? Honnan ismered? Nem minden huszonéves fiú egyforma, nincs ilyen téma ami mindnél bejön, messengeren meg annyira az időjárás se jó :D
2022. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeret "barkácsolni", pl. csinált már bútorokat. Van kutyája. Egyelőre még nem sokmindent csináltunk együtt, voltunk sétálni, vásárolni, "kocsikázni". Ő magától nem nagyon szokott eljárni ide-oda. Otthon sokat filmezik.
2022. febr. 12. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor megkérheted hogy ajánljon egy jó filmet, vagy kérdezheted a kutyatartásról, kérhetsz tanácsot barkácsolásban, vagy ha posztolt arról amit csinált megdícsérheted és kérdezhetsz róla...de elhívhatod sétálni újra
2022. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom azokról a dolgokról kérdezném amit leírtál róla, de van ez a “36 kérdés amitől szerelembe esel” szintén lehet belőle szemezgetni és kicsit átírni, hogy ne legyen egyértelmű honnan van, ha kifogysz a témából.

Ha szeret filmezni megkérdezném, melyik filmeket várja leginkább idén, hátha elhív moziba. Az áthívás filmezni, az már talán a következő lépés.

Csatlakozz a kutyasétáltatáshoz, vigyél egy-egy elvivős pohár kávét, vagy üdítőt amit szeret, esetleg valami kis nasit, amit te csinálsz.

Ha érdekled, akkor az is fontos, hogy pár dolgot magadról is árulj el, amit te szeretsz, vagy csinálsz szívesen.

2022. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!