Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek a rosszakaróimmal?

Mit tegyek a rosszakaróimmal?

Figyelt kérdés

Van egy lánycsapat(3-an vannak) az osztályban, akik csak azért, mert konkurenciát látnak bennem(irigykednek a ruháimra,dolgaimra, pedig sosem szoktam kérkedni semmivel), ellenem próbálják uszítani az osztálytársaimat.(Hozzátenném, hogy én már számtalanszor próbáltam barátkozni velük, de visszaéltek a bizalmammal, az általam elmondott dolgokat kifecsegték.Én ennek ellenére sosem bántottam őket, nem tudom mi ad indokot az ilyen mértékű utálatra..) Mindenkinek lehordanak és rosszindulatú, alaptalan dolgokat terjesztenek rólam.

Miattuk nem akarnak már a felsőbb éves fiúk próbálkozni nálam, de volt olyan is, amikor egy fiú(suli egyik legjobb pasija, akiért mindenki odavan) kinézett magának, de ez a 3 lány annyi rosszat mondott rólam, hogy inkább meggondolta magát.

A baráti társaságom szerencsére kárpótol minden rosszért, amit ez a 3 lány(+ azok, akiket bevonnak a kis játékukba, mivel egyre több emberrel sikerült megutáltatniuk) tesznek velem. Engem mégis zavar ez az egész és nem tudom mit kéne tennem..


2015. okt. 13. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Semmit, le kell őket szarni. Velem is volt hasonló a gimiben, mondjuk én fiú vagyok. Gazdag családba születtem, és annak idején, még nagyon naiv voltam, és simán meséltem a többieknek ilyeneket, hogy milyen helyekre szoktunk utazni, meg hol lakunk, hol van nyaralónk stb., és pár barom elkezdett utálni emiatt, meg irigykedtek rám, eleinte nem is értettem, hogy miért. Én minden ilyen rosszakaró barmot magasról letojtam, akármit csináltak, nem reagáltam rá semmit, így egy idő után megunták, és leszálltak rólam.
2015. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1m hosszú léccel húzzál végig rajtuk párat. tuti bejön, csak lehet kicsapnak :S
2015. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem, engem ebben az egészben csak az zavar, hogy annak a 3 csajnak köszönhetően már egyre többen neheztelnek rám felsőbb évfolyamokból is, de gyakran a tanárok fejét is telebeszélik..
2015. okt. 13. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Így legalább láthatod, hogy kik az igazi barátaid, mert ők mindig minden körülmények között kitartanak melletted. Akiknek tele lehet beszélni a fejét, és emiatt megutálnak téged, azok elég felszínes emberek lehetnek, talán jobb is hogy nem kerülsz közelebbi kapcsolatba velük. Jó kis szűrő tud ez lenni, így tényleg csak azok lesznek melletted, akiknek valóban fontos vagy.
2015. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szép kis osztály mondhatom,

nálunk us vannak gazdagok, nem is titkolják, de ez nálunk csak viccek és poénok végtelen tárháza

a szipirtyókkal ne csinálj semmit mert csak olaj a tűzre, hidd el hogy az ilyen embereket a sors meg fogja büntetni rendesen

2015. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled. Engem az egész osztály elkezdett utálni mert azok akik nem bírták a piszkálást ott hagyták a sulit és most én vagyok az aki úgymond a "leggyengébb", aki inkább elvonul, nem szól. :D Persze én nem érzem magam gyengének, hiszen ha az lennék a minap sírva mentem volna haza és nem sétálok be mosolyogva az osztályba.
2015. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!