Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki folyamatosan piszkál és minden áldott órán radírdarabokat dob hozzám? Visszaszólni nem merek,mert eléggé félénk vagyok,de ezt már nem bírom. Volt rá példa,hogy eljátszom,hogy beteg vagyok csak ne kelljen elmenni suliba. Mit tehetnék,hogy békénhagyjon és végre valahára lekopjon rólam?

15/L


2015. szept. 30. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Közölném vele keményen, hogy hagyja abba. Mindezt óa közepén, hogy a tanár is hallja, lássa, nem érdekelne, ki mit szól, cirkuszolnék egyet. Meg ha félénk vagy, meg is rettene. Tanár előtt meg csak nem megy neked. És érvelj, hogy te így nem tudsz figyelni, pedig szeretnél.
2015. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm viszont véletlenül elírtam,nem 15 éves hanem 13 vagyok.Elnézést!
2015. szept. 30. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Régebben én is félénk voltam általános iskolában,megvoltak a tipikus 4-5 barát osztályon belül is kész. Volt egy srác aki mindig piszkált hogy tuti szarol focizok meg edzésen is folyamatosan alázott szavakkal. Addig vissza sem szóltam csak nevettem rajta,de egyszer nagyon felidegesített és úgy leoltottam a gyereket hogy megszólalni sem tudott.


Sokan lebecsülik a visszahúzódó,csendes embereket pedig nem kellene.


Ez a közmondás nagyon ideillik: Óvakodj a türelmes ember haragjától

2015. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!