Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lusta vagyok érettségi évében?

Lusta vagyok érettségi évében?

Figyelt kérdés

szóval 350pontra lesz szükségem.

csinálok egy emelt bioszt, többi tantárgyat középszinten.

magyarból matekból 0 szinten vagyok a tételekhez(kb40) magyarból közöm sincs.

matekból jó vagyok, de visszamenőleg sokat felejtek.

szóval 1-1 anyagrész jól megy, de ha mindent tudni kell nehezebb.

töriből jó vagyok, de a tétekekből eddig 5öt tudok.

bioszból is jó vagyok, de lusta vagyok rá tanulni:S

mivel motiváljam magam ? eddig minden nagyobb kitűzést elértem tanulás nélkül, pl nyelvvizsga,,középiskolai felvételi..

stb de itt nagyobb a tét:S még is piszok lusta vagyok

hazajövök mindig mással foglalkozom hiába fogadom meg hogy tanulni fogok.

mivel motiváljam magam?

dolgoztam nyáron gyárban meg szántón, akkor is nagyon elszánt voltam hogy tanulok majd gőzerővel.. de mégsem:S


2014. nov. 17. 19:55
 1/5 A kérdező kommentje:

nektek mi volt az ami erőt adott ?

az a baj hogy más alternatívám nincs, 1 szak érdekel , oda tavaly 320 volt a ponthatár. ez a 30+ amit biztonságként szeretnék elérni, hogy ne rágjam le a karom a nyáron, amíg meg nem tudom , hogy felvettek -e

2014. nov. 17. 19:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se tudtam itthon tanulni, Duna-partra jártam a tételeket magolni :D Neked is ajánlom a lehető legingerszegényebb környezetet, hogy ne legyen ami eltereli a figyelmed. Ez fészre és GYIK-re is vonatkozik xD (Nálam még nem lehetett csak úgy bárhol előkapni zsebből a zinternetet.)
2014. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2014. nov. 17. 20:14
 4/5 TheHologram ***** válasza:
Én kitettem minden elektromos dolgot és minden mást az asztalomról és csak a tételek maradtak. Mondjuk el is rontottam,mert március környékén kezdtem el tanulni eleve mert nem volt korábban időm, de azért meglett ami kell. De ha most így ingerszegény környezetben elkezded rendesen akkor sima lesz, csak ne izgulj. Nem csak te vagy így ezzel.
2014. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem április elején kezdtem el tanulni.. És májusban volt az érettségi :D Pontosan ezért, amiért te sem tudsz most tanulni. Egyszerűen nem érdekelt, és motivációm sem volt.
2014. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!