Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elegem van! Nem bírom tovább!...

Elegem van! Nem bírom tovább! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kezdem az elejéről. Most kezdtem a középiskolát, de nem abba az osztályba vettek fel, amelyikbe akartam, hanem egy másikba. Amelyikben most vagyok nagyon rosszul érzem magam, igazából nem azt tanulom, amit szerettem volna. A két osztály között egyébként nagy különbség van. Ez egy sima négyosztályos szakközép, amiben vagyok, a másik meg egy ötéves nyelvi előkészítős. Az zavar az egészben a legjobban, hogy oda velem azonos pontút vettek fel, mmeg nálam rosszabbakat is. Sokat ismerek közülük, nekem az összesnél sokkal jobban mentek a nyelvek, ez nem igazság. És nekem mindig az volt a vágyam, hogy azt tanulhassak, itt meg alig van nyelvóránk, ami van is szörnyű unalmas. Szeretnék átmenni abba a másik osztályba, igazából már régen ezen morfondírozok, igaz ők elég sokan vannak. De persze ehhez a szüleim segítsége is kellene, de velük lenne a legnehezebb ezt megvitatni. Már próbálkoztam is vele, de a rávezetésnél összevesztünk. De nagyon. Ők mindig is ilyenek voltak,m elmondták, hogy ha bármi van, csak szóljak, aki nem szól annak nem lehet segíteni...mások is mondják..., de ha meg tényleg szükségem lenne segítségre, akkor sosem számíthatok rájuk, még kétszer úgy megnehezítik a dolgot ! De utálok most így suliba járni, nagyon rosszul érzem magam. Mellesleg a másik osztályban egy csomó mindenkivel jóban vagyok. Valakinek nem volt még ilyen problémája ? Segítsetek légyszi, mert már egy hónapja ez a bajom, és egyre rosszabb. Nem tudom hogy jussak egyről a kettőre !

#középiskola #rossz #osztályváltás #szülői segítség hiánya
2013. okt. 5. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A legtisztább,ha elsősorban osztályfőnököddel beszéled meg.

Vagy egy kérvényszerűt írsz az igazgatónak,hogy átszeretnél menni ezért és azért.Ha látja rajtad,hogy komolyan gondolod.És tanulni akarsz,mert jobb képességűnek érzed magad,stb jobban szeretnéd.Biztos találnak valami megoldást rá

2013. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy megkérdezek valakit, de inkább egy tanárt, csak elég nehéz rávenni magam. Nem akarom, hogy utána megutáljon, vagy ilyenek...
2013. okt. 5. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy amiatt megutálnának, mert át akarsz menni a másik osztályba. Amúgy én is azt ajánlom, hogy beszélj az osztályfőnököddel, meg a másik osztály osztályfőnökével. Ha látják, hogy komolyan gondolod, akkor simán átmehetsz. Sok siker! :)
2013. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uccsó jól mondja. De ne csak kérdezd, hanem határozottan KÉRJED.
2013. okt. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!