Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? (többi lent)

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mostanában írattak át a szüleim abba a suliba, ahova már jártam egyszer. Akkor át kellett íratniuk, mert költöztünk. Akkor nagyon jól megvoltam az osztálytársaimmal, de most, hogy vissza kerültem hozzájuk nem igazán akarnak barátkozni velem, sőt inkább kiszorítanak pl. osztályi beszélgetésekből, meg ilyenekből. Mit csináljak? (csak normális válaszokat kérek)

#osztálytárs #osztállyal való probléma
2012. nov. 26. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Általánosban ilyen nálunk is volt: Először fura volt, hogy mennyit változott a lány, bár így utálag ő sem változott többet, mint mi, csak mi nem láttuk magunkat kívülről, ahogy elkezdtünk kamaszodni:)) De utána jöttek a régi sztorizgatások, miket csináltunk / nem csináltunk együtt, ki mellett ült mielőtt elköltözött, ilyenek... Javaslom hogy Te is ülj azok közé akikkel régebb voltál többet, majd visszajönnek a dolgok!:) Vagy kérdezgess oszt.társakről, hogy nem tudom... XY még mindig állatorvos akar-e lenni, YX kibékült-e már a testvérével, XXY még mindig piszkálja-e YYX-t, XYX még mindig ott lakik-e (és ha igen, fussunk már össze suli után, stb...) ilyenek... Aztán a a régi barátoktól kezdd el mindig kérni az órarendet, házit ha van, ilyeneket...

A suliban mindig a napi történések tartanak össze egy csapatot, nem a mélyebb dolgok... Szóval ha Te is "napi rész" leszel megint, akkor minden ugyanolyan lesz mint volt:) Remélem segítettem:)

2012. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!