Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek a volt csoporttárs...

Szerintetek a volt csoporttársam ez alapján a testéből élhet?

Figyelt kérdés

Már eddig is gyanakodtam, mert igen fényűzően él, ahhoz képest, hogy nem diplomás, csak egy egyszerű pultos.


Amik jellemzők rá:

Gyakran jár étterembe, sokszor munkaidőben is, drága ruhákban jár, és sok is van neki.

A haja, körme természetesen mindig tökéletes.


Egzotikus országokban nyaral.

Tehát nem Horvátország vagy ilyesmi.


Nem egy nagyon szép lány, de látszik, hogy kondizik.


Eddig arra gondoltam, hogy biztosan egy pasi finanszírozza neki ezt a drága életet.

A képein egy pasi se látható, nagyon titokzatos.


Viszont láttam róla olyan képet is, ahol több hasonló lánnyal medencében pózolnak, nyaralgatnak, de egy pasi sincs a képen, ami nekem fura.

Mert ilyen nagy létszámnál kizárt, hogy egyiknek sincs pasija.


aug. 24. 16:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Már elégszer megkérdezted itt, most próbáld meg tőle kérdezni. Vagy pörgesd át a tematikus "partnerkereső" oldalakat, hátha felismered.
aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!