Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért zavar egy tanárt ha egy...

Miért zavar egy tanárt ha egy jó tanuló (4,36 átlagú) alszik az óráján?

Figyelt kérdés

17 éves 10.et most befejező viszonylag jó tanuló (legtöbbször hármas négyes ötös tanuló) vagyok.


Sokszor alszok az órákon ilyesmi. Bennem nincs tisztelet a tanárok meg úgy “ánblokk” (nemtom, hogy kell helyesen írni) a felnőttek felé. Egyik tanárom mindig “noszogat” hogy tegyek bele többet az iskolába mert látja hogy így is hogy kb az órák egyik felében figyelek és otthon max tz-kre tanulok is simán 4,36 vagyok a tárgyából, akkor képzeljem el mit érhetnék el ha érdekelne stb… Én erre annyit reagáltam hogy “hát most erre mit mondjak?” Nekem nincs kedvem illetve nem vagy az anyám, nem mondhatod meg, hogy mit tegyek”. Mielőtt valaki bunkónak titulálna, nekem van ez a beszédstílusom, hogy én így kommunikálok az emberekkel, szókimondó vagyok. Bocsesz…


Meg, mondta nekem, hogy ne aludjak az órákon. Ez őt miért zavarja? Ha jó tanuló vagyok és nem zavarom az órát “rosszalkodással” akkor ő se zavarjon engem, hogy figyeljek ez így fair. Mert ha tegyük fel kettes tanuló lennék és folyton beszélgetnék akkor megérteném h miért csesz le. De így…


Nem értem🥲😅



#tanulás #jó átlag #Órán alvás
jún. 24. 04:24
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy jobb jegyeid vannak nem sokat érsz, ha az emberekkel nem értesz szót és nincs feléjük semmi tisztelet.

Tesóm amolyan csodagyerek volt(ragadt rá minden, 3 nyelvet beszél, kiemelkedő eredmények, minden ami úgymond kell) viszont sosem volt benne semmi alap tisztelet. A suliban ez még elment, felnőttként viszont minden tudás ellenére nem tud előre lépni. A stílusát nem szokták sokáig elviselni, így sok helyet már ott kellett hagynia, a mostaninál pedig gyakorlatilag emiatt nem kap előléptetést

jún. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha valami géniusz lennél full kitűnően, még akkor is felhúznám a szemöldököm, de így. 🤣
jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha borderline vagy akkor van terápiás ülés ahova eljárhatsz és segítenek beilleszkedni. Ezt másképp nem is lehet kezelni. És a magolás egyébként sokat nem ér, ha egyébként meg belekérdeznek mélyebben és el sem tudod magyarázni, hogy mi miért van úgy, ahogy van. Sokan itt cseszik el.
jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, miert zavar valakit, ha az arcaba szarnak, de nem budos es nem is kenodik?
jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
#21 az komoly.
jún. 24. 17:20
 26/40 A kérdező kommentje:
#23 köszönöm, utána nézek!
jún. 24. 17:21
 27/40 A kérdező kommentje:
#20 vettem, akkor nem leszek rá büszke de akkor is mentális beteg vagyok erről sokan elfeletkeznek.🤷‍♂️ Nekem nehezebb a beilleszkedés mint az átlagos kamasznak/fiatalnak. De ennek ellenére valamennyire próbálkozok, csak néha kijön ez a bunkó stílus. Mindegy ez van.
jún. 24. 17:23
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Te a betegséged mögé bújva keresel kifogásokat, és engedsz meg magadnak olyan dolgokat, amit mások nem. Volt már korábban egy ugyanilyen kérdésed, ott is megpróbálták megmagyarázni mi van, és ugyanígy fogadkoztál. Ahhoz képest még mindig ugyanitt tartasz. Nem változtatsz mert nem akarsz, az emberek meg törődjenek bele, mert te 'beteg' vagy.
jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Igaz.☝️
jún. 24. 17:29
 30/40 anonim ***** válasza:
23%
A borderline nem betegség hanem állapot.
jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!