Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért zavar egy tanárt ha egy...

Miért zavar egy tanárt ha egy jó tanuló (4,36 átlagú) alszik az óráján?

Figyelt kérdés

17 éves 10.et most befejező viszonylag jó tanuló (legtöbbször hármas négyes ötös tanuló) vagyok.


Sokszor alszok az órákon ilyesmi. Bennem nincs tisztelet a tanárok meg úgy “ánblokk” (nemtom, hogy kell helyesen írni) a felnőttek felé. Egyik tanárom mindig “noszogat” hogy tegyek bele többet az iskolába mert látja hogy így is hogy kb az órák egyik felében figyelek és otthon max tz-kre tanulok is simán 4,36 vagyok a tárgyából, akkor képzeljem el mit érhetnék el ha érdekelne stb… Én erre annyit reagáltam hogy “hát most erre mit mondjak?” Nekem nincs kedvem illetve nem vagy az anyám, nem mondhatod meg, hogy mit tegyek”. Mielőtt valaki bunkónak titulálna, nekem van ez a beszédstílusom, hogy én így kommunikálok az emberekkel, szókimondó vagyok. Bocsesz…


Meg, mondta nekem, hogy ne aludjak az órákon. Ez őt miért zavarja? Ha jó tanuló vagyok és nem zavarom az órát “rosszalkodással” akkor ő se zavarjon engem, hogy figyeljek ez így fair. Mert ha tegyük fel kettes tanuló lennék és folyton beszélgetnék akkor megérteném h miért csesz le. De így…


Nem értem🥲😅



#tanulás #jó átlag #Órán alvás
jún. 24. 04:24
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék, a kérdés azért született meg, hogy adott esetbe rá tudjanak nekem világítani, hogy adott esetben miért nem jó az én látásmódom/gondolkodásmódom stb… remélem érthető amit írok.
jún. 24. 04:32
 2/39 anonim ***** válasza:
94%

"Bennem nincs tisztelet a tanárok meg úgy “ánblokk” (nemtom, hogy kell helyesen írni) a felnőttek felé"


Ezért. Tiszteletlenség. Ez nem arról szól hogy nem vagy jó tanuló, hanem arról, hogy ha valaki beszél hozzád, és te látványosan sz.rsz rá, az rossz érzés.

Az iskola nem csak arra való hogy bemagolj egy rakás haszontalan infót, amire sose lesz szükséged a felnőtt életedben, hanem arra is, hogy megtanuld, hogy hogy legyél funkcionális ember. Az tök jó, és dicséretes ha neked megy a magolás, viszont ezzel a flegma stílussal a jövőben nagyon el fogod gáncsolni magad. Ha majd lesz egy komoly munkahelyed, akkor ott nem fogja megállni a helyét az, hogy látványosan unatkozol meg olyanokat mondasz, hogy "nekem te nem vagy az anyám, bocseszka de ilyen a stílusom"


A tanáraid a nekik járó legalapvetőbb emberi tisztelet mellett csak szeretnék ha a korodhoz mérten viselkednél.

jún. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Nem viselkedek a koromhoz mérten?😬😅
jún. 24. 04:52
 4/39 anonim ***** válasza:
94%
3as, nem, úgy viselkedsz mint egy hisztis dackorszakos 2 éves. Oké, ne tanulj, kellenek a segédmunkások, csak ne lepődj meg ha majd anyádék, és a társadalom is úgy fog kezelni mint te az emebreket.
jún. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Sokan mondták, hogy kisgyerekes vagyok, ismét bebizonyisodott😂😂😂😂💪💪💪💪


Najó komolyra fordítva a szót igazad van, akkor megváltozok

jún. 24. 05:20
 6/39 A kérdező kommentje:

#4

Hallod éppen azt írtam, hogy jó tanuló vagyok csak legalább ne zargassanak ha én se zargatok/zavarok másokat. Hagyjanak engem elleni a kis világomban és én is hagyom őket.


Ez ilyen én-specifikus fos világnézet tudom…🥲😅

jún. 24. 05:22
 7/39 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom hova jársz suliba ahol a 4,36 az jó tanuló. Nálunk az az átlagos.
jún. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Ja bocs elitgimiske nem mindenki olyan király mitn te🙄🙄🙄
jún. 24. 05:25
 9/39 A kérdező kommentje:
Amugy kozgazdasagi technikumba jarok
jún. 24. 05:25
 10/39 A kérdező kommentje:
#4es védelmemre szóljon hogy “borderlinera hajazó emocionális zavar”ban szenvedek vagyis mentális beteg vagyok.🙄☝️
jún. 24. 05:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!