Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha volt olyan, ti hogyan...

Ha volt olyan, ti hogyan éltétek meg azt, hogy adtatok valamit egy tanárnak külön?

Figyelt kérdés
Én most gondolkozok, hogy adjak-e. De folyamatosan változik a hangulatom, egyszer akarok utána elmegy a kedvem. Mit csináljak?

jún. 19. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Adj, nem leszel kevesebb tőle. Biztosan örülni fog neki.

Én is adtam, mert sokat jelentett nekem lelkileg az, amit átadott, a tudás, a szemléletmód, az élethez való hozzáállása.

Nyilván ő ettől még nem tudja, hogy mennyire sokat tudott jelenteni néha nekem a személye, ezt mindenki maga érzi csak. Ha neked jólesne, hogy adj, ne gondolkozz. Neki a gesztus jól fog esni, neked meg a lelkednek tesz jót.

jún. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan megvàltozik a hangulatod akkor elöbb magadban tedd rendbe a dolgot. Vagy adj szívből vagy sehogy.


Én megvàrtam hogy végezzünk az egyetemen és elteljen egy év, hogy ne kerüljünk vestegetési ügybe biztos ami biztos. De hàlàs voltam mert az egyik leginkàbb emberséges ember volt akivel életem soràn szerencsém volt talàlkozni. Egy nagy értékű bort és egy desszertet kapott. Szerintem örült neki, mert ő az a típus aki udvariasan, de kerek-perec megmondja ha nem.

jún. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Végtelenül kellemetlenül.

Teljesen felesleges külön ajándékozgatni a tanárnak. Az osztály által közösen adott egy is bőven elegendő.

Többet jelent neki az egész éves hozzáállásod, viselkedésed, mint egy ezredik gravírozott toll.

jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!