Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lenne szerinted, ha nem...

Mi lenne szerinted, ha nem lenne kötelező iskolába járatni a gyerekeket?

Figyelt kérdés

2022. júl. 10. 07:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%

#1 Azt hiszed, akkor jobb oktatást kapnának?

Akkor arra panaszkodnának.

2022. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Senior Séf ***** válasza:
93%
Mi lenne? Rémálom! Így is rengeteg a funkcionális analfabéta, és egyre nő a számuk. Most képzeld el, mi lenne, ha csak az menne suliba, akinek kedve van. Felnőnél és nem találnál beszélgetőpartnert (hogy más ne is említsek), mert szinte mindenki a nívód alatt lenne. Bár a kérdés valószínűleg pont azért íródott, mert neked se lenne iskolába járni.
2022. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 bubanat2 válasza:
95%

Mi lenne?

Még több hülye gyerek lenne.

2022. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
Hülye lenne és nem vinné semmire.
2022. júl. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
44%
Attól függ.
2023. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A szülők akkor is beíratnák őket, legfeljebb akkor rengetegen lógnának, össze-vissza járnának, és sokan abbahagynák, összegezve sokkal több lenne az utcákon a fiatal csavargó, bűnöző, semmirekellő.
2023. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%
Én erre csak annyit mondok, hogy hálát adnék annak, aki visszaadná nekem azt a 12 évet, amit végig kellett szenvednem az iskolarendszerben. Ekkora baromságot, bűnöző, meg semmirekellő... Pont az iskolarendszer teszi azzá, akinek megvannak a hajlamai. Gondolom iskolai bántalmazásról nem hallottál, 16-os. Nagyon érdekelte a pedagógusokat... Többet tanultam volna a saját földjükön dolgozó nagyszüleimtől, s nem váltam se bűnözővé, se lelkironccsá. Sőt, boldogabb lennék most.
2023. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
18-as a szüleid át kellett volna írassanak egy másik iskolába. Vagy nem mondtad el nekik, hogy bántalmaznak?
2023. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!