Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem lehet a 4,9 átlagú...

Miért nem lehet a 4,9 átlagú diak megnevezése kitűnő tanuló?

Figyelt kérdés

Az is szép teljesítmény, ha valaki csak egy négyest kap (vannak gyerekek akiknek például a tesi nem az erősségük és hiába dolgoznak keményen, nem tudnak helyből távol ugrani akkorát, hogy elég legyen az ötöshöz, nem tudnak annyit futni, hogy ötös legyen, stb), ezért nem értem, miért nem hívják őt is kitűnő tanulónak?


Ráadásul sok helyen 4,9 átlagú diák könyvjutalmat sem kap, amit igazságtalannak tartok.


2021. jún. 21. 23:02
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Egyetértek a huszassal.
2021. jún. 22. 09:54
 22/33 anonim ***** válasza:
80%

#5-ös, te tuti nem voltál soha kitűnő, mert akkor másképp álltál volna hozzá a kérdéshez :D


én se voltam az, 3,9 -3,8 körül voltam

2021. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
78%
Jajj csak nem a tanàrkáshoz van szerencsém? Kész megtiszteltetés, hogy végre engem is ilyen szavakkal illettél, de sajnos nem vagyok tanár, így nem vagyok méltó a figyelmedre, nagyságos úr. Remélem ma sikerült rendesen enned és innod, senki nem csorbította a jogaidat az isiben!
2021. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
23nak ment a zöld kéz.
2021. jún. 22. 11:48
 25/33 anonim ***** válasza:
89%

Köszönöm, nagyon megtisztelsz!

Kaphatnék erre is egyet?

2021. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Adtam erre is egyet, kedves tanárka. A raffellot meg pistan küldöm.
2021. jún. 22. 13:22
 27/33 anonim ***** válasza:
78%
Pistán ne küldjed, inkább a Sanyin, ha kérhetem. Köszi!
2021. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
A sok vaskalapos tanarka tett motivalatpanna ahhoz hogy hejjesen irlyak
2021. jún. 22. 21:46
 29/33 anonim ***** válasza:
23%

19.

Lehet hogy ő az,viszont nagyon kíváncsi lennék rá hogy te meddig bírod.

Stopperóra,meg mondjuk 2 liter víz és 2 kávé társaságában.

Nagyon egészséges tartogatni sokáig,és kifejezetten determinálja hogy mennyire vagy férfi,mennyire vagy kemény.

Kíváncsi leszek az eredményeidre,ha szerinted ez a királyság mércéje.

Nem vagyok iskolás mellesleg ezt megjegyzem,viszont arra kíváncsi vagyok hogy mennyire valós a dolog amit mondtál. Szerinted jó dolog kitenni ennek a kellemetlen érzésnek? Ettől jobban tud figyelni a gyerek az iskolában?

Vagy mazo vagy,és neked ez jól esett?

Elég undorító egy érzés,te meg ha ezt jónak tartod elég beteg lehetsz... Pisiporeszt gyártasz,és ebből élsz? :D

2021. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
29-el teljesen egyetértek!!!!!!!!!!!
2021. jún. 23. 04:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!