Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Éltél át, vagy tapasztaltál/...

Éltél át, vagy tapasztaltál/ volt tudomásod durva iskolai bullying esetekről ? Veletek, vagy osztálytársatokkal történt ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 13:45
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
70%
Harmincas válaszoló! Nagyon szomorú a történeted, remélem, hogy egy napon barátokra teszel szert, és a bántalmazó gyermekkori emlékeid is halványabbak lesznek :(
2022. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
96%

Kedves 31. Köszönöm a jókivánságot!

Ezek a rossz emlékek már belevesztek a múlt zajába. Úgy értem érzelmi szempontból. Történt velem sok jó is akkoriban, sokat olvastam, túráztam. Sose voltam az az ember, aki kesereg vagy a múlton töpreng. Inkább egy csomó pozitív hozadéka lett annak, hogy ezeket is megéltem. Megtanultam mindent egyedül intézni, nem támaszkodni idegenekre. Sokáig érdekelt tudományos szempontból is az emberi viselkedés, így megtanultam valóban megértő és motiváló lenni. Láttam milyen a rossz, ahol csak tudok segítek, hogy hogyan lehet azt hatékonyan elkerülni. Mindkét fél oldaláról nézve. Mert agresszor csak az lesz, aki maga is szenved.

2022. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
39%
30: Jó nagy kamu…
2023. febr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem eleinte bántottak,legfőképp mert autista ként rendes állami iskolába jártam. Később már vissza kapták szóban. Megtanultam megvédeni magam.Volt így persze hogy én bántottam meg másokat de nem akarok hazudni megérdemelték.
2023. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!