Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Éltél át, vagy tapasztaltál/...

Éltél át, vagy tapasztaltál/ volt tudomásod durva iskolai bullying esetekről ? Veletek, vagy osztálytársatokkal történt ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 13:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
81 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%

Engem folyamatosan mentális bántottak szerintem. Meg is lett az eredménye.

Szóval éltem át, láttam is. Ahogy a többieket is basztatták, verték is akár.

És ezt mind egy olyan dolog miatt, amiről nem is tehetek :D

2021. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Általános suliban eléggé pösze (alsóban) voltam, amit a kisebbségi osztály tagjai megneszeltek,körbeálltak és mindenféle mondókákat akartak mondogatni velem. Persze nem adtam be a derekam, ami miatt sokszor veréssel fenyegettek persze nem lett belőle semmi. A legrosszabb az volt, hogy az akkori barátaim/osztálytársaim is inkább melléjük álltak.


Akkor hozzánk 10.ben jött egy nagydarab gazdag csávó, aki a tesi öltözőben mindig elvette a cipőmet és azzal szórakozott..tenni nem tudtam sokat mert 3x nagyobb volt nálam, ráadásul a többi osztálytársam is annyira félt tőle hogy mellé álltak. De szerencsére fél múlva elment.


Azt kérdezik sokan, hogy ezek után miért nem barátkozok!

2021. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon durva nalunk nem volt, de öcsém most 10 eves, tavaly vagy tavalyelőtt voltak olyanok az osztalyban, h leloktek valakit a lepcson, vagy damillal fojtogatta az egyik gyerek a masikat, en megdobbenve hallgattam ezeket...
2021. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
16%
Itt mindenki zaklatva volt, de senki sem zaklatott? Hát jó. Én sajnos az ellenkező csoportba tartoztam, én voltam a bully legtöbbször. Csináltunk elég durva dolgokat is, bár ez általánosban volt.
2021. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok


"De szerencsére fél év múlva elment."Javítva..

2021. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
5%
Abból hogy leszavaztak, látszik mennyi elfuserált ember van itt gyiken😂😂😂🤣
2021. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
95%
Mennyi elfuserált ember nem pártolja mások zaklatását, borzasztó ez a mai világ. :(
2021. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
2%
Általában ezek az 'áldozatok' kiprovokálják az emberbõl a szadistát aztán ahelyett hogy kiállnának magukért mindenféle platformra járnak siránkozni.
2021. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%
Semmit nem provokálnak ki, ez csak egy gyenge önigazolás a szadistáktól. Normális ember nem érez késztetést ilyesmire, a többi meg gyáva vállalni a felelősséget, ezért találja ki, hogy nem ő tehet róla.
2021. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%
3-asnál nagy a sötétség
2021. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!