Emberek - Gyakori kérdések
21
Regen gyerekkorunkba sokat jatsoztunk a baratainkal az ugynevezett "adj kiraly katonat" nevu jatekot. De mi is volt benne a trukk?
Barátok, barátságok
Barátok, barátságok
8
Észrevettétek a szüleiteken, hogy az idő múlásával, ahogy öregednek, egyre az ellenkezőjévé válnak annak, amire, aminek neveltek titeket? Hogy teljesen...
Emberi tulajdonságok
Emberi tulajdonságok
25
Nem durva hogy az USA-ban egy váratlan kiadást a felnőtt lakosság kb 56%-a nem tudna megengedni magának? Ennél még Magyarország is ezerszer jobban áll.
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
15
Aggaszt, hogy nagy valószínűséggel 30-40 év múlva esetleg sok hajléktalan vagy mélyszegény nyugdíjas lesz?
Lakóhely, szomszédok
Lakóhely, szomszédok
15
Ha egy dolgozót a főnöke, felettese megvádol azzal, hogy ittas, megszondáztatja, és kiderül, hogy nem az, akkor a dolgozó beperelheti őt rágalmazásért?
Munkahely, kollégák
Munkahely, kollégák
22
Ha valaki nem fürdik sokáig, mondjuk 2-3 hétig és utána egyszer lefürdik, utána még mindig olyan, mintha nem fürdött volna?
Emberi tulajdonságok
Emberi tulajdonságok
8
Miért probléma az egy anyának, ha a felnőtt fia egy idősebb nővel tart fent szexuális viszonyt?
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
26
Szerintetek a legjobb barátom valóban kihasznál, vagy én képzelem be, és én vagyok túl indulatos?
Barátok, barátságok
Barátok, barátságok
13
Milyen változások történhettek a munkaerőpiacon a 15-20 évvel ezelőtti időszakhoz képest?
Munkahely, kollégák
Munkahely, kollégák
8
Számotokra melyik az a tulajdonság, viselkedés, hobbi, stb., amit ha megtudsz valakiről, egyből butábbnak tartod, mint az átlagot?
Emberi tulajdonságok
Emberi tulajdonságok
32
Az Emberek kategóriáról:
Az ember társas lény, amellett hogy keresi másokkal a kapcsolatot, bizonyos élethelyzetekben bele is kényszerül a kontaktusba. Ha tanácsokat szeretnél kérni a barátkozásról, a kollégákkal, iskolatársakkal kialakult viszonyról, vagy a szomszédaiddal van gondod, tedd fel a kérdésed és elolvashatod mások véleményét, tapasztalatait a témában. Ide sorolható az is, ha magányos vagy és ennek feloldásában keresel vagy tudsz nyújtani segítséget.
A legnépszerűbb témák az Emberek kategóriában: barát, barátnő, barátság, beszélgetés, élet, ember, Facebook, férfi, fiú, iskola, ismerkedés, kapcsolat, lány, magány, munka, munkahely, nő, pénz, szerelem, tulajdonság.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!