Emberek - Gyakori kérdések
A Bács-Kiskun megyei Orgoványról érdekelne környékbeliek véleménye. Milyen a lakosság, közbiztonság, infrastruktúra?
Lakóhely, szomszédok
Lakóhely, szomszédok
0
Az miért lehet, hogy egy fiú akiről tudom, hogy tetszem neki, párszor már találkoztunk is de mindig egy társaságban, és éreztem a vonzalmat köztünk, de azon kívül...
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
9
Akik külsőleg vonzóak, szépek, azok átlagosan tényleg jóval boldogabb életet élnek, mint azok, akikkel elbánt a genetika?
Emberi tulajdonságok
Emberi tulajdonságok
29
Miért van az, hogy rühellek dolgozni? Egyszerűen hánynom kell a munka minden oldalától, és nem bírom a kötöttségeket. Mit tegyek, hogy átneveljem magam?
Munkahely, kollégák
Munkahely, kollégák
27
Hogyan érhető el hogy kevésbé hasonlítsak szüleimre, megtörjek bizonyos mintákat?
Emberi tulajdonságok
Emberi tulajdonságok
6
Mit érdemes csinálni csávóként, ha körülöttünk a csajok az egyik szépfiút dícsérik és ő a téma, velünk nem foglalkozva?
Társasági élet
Társasági élet
9
Hogyan lehet kollektívával, vagy bartell dolgokban együttműködni pasikkal, hogy ne nyomuljanak?
Munkahely, kollégák
Munkahely, kollégák
6
Hogyan lehet jól kezelni az olyan embert, aki állandóan beszélni akar, és nem igazán érdekli, hogy mások mit mondanak?
Társasági élet
Társasági élet
5
Márkás ruhaboltokban próbanapon is már adnak ruhát amiben dolgozni kell, vagy csak ha felvettek?
Egyéb kérdések
Egyéb kérdések
8
A háború a szomszédban azt mutatja hogy az ember hosszútávon nem képes békében élni?
Emberi tulajdonságok
Emberi tulajdonságok
9
Az Emberek kategóriáról:
Az ember társas lény, amellett hogy keresi másokkal a kapcsolatot, bizonyos élethelyzetekben bele is kényszerül a kontaktusba. Ha tanácsokat szeretnél kérni a barátkozásról, a kollégákkal, iskolatársakkal kialakult viszonyról, vagy a szomszédaiddal van gondod, tedd fel a kérdésed és elolvashatod mások véleményét, tapasztalatait a témában. Ide sorolható az is, ha magányos vagy és ennek feloldásában keresel vagy tudsz nyújtani segítséget.
A legnépszerűbb témák az Emberek kategóriában: barát, barátnő, barátság, beszélgetés, élet, ember, Facebook, férfi, fiú, iskola, ismerkedés, kapcsolat, lány, magány, munka, munkahely, nő, pénz, szerelem, tulajdonság.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!