Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek igényelhetek...

Szerintetek igényelhetek ennyi fizetést?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, gazdasági területen (nem diplomával) szeretnék elhelyezkedni. Van egy nagy cég a környékben, ahova szívesen mennék, viszont fizetési igényt kell megjelölni.

Nincs ott ismerősöm irodán, szóval fogalmam sincs mi az ami nem túl kevés és nem is túl alacsony.


Viszont fizikai munkás ismerőseim vannak, akik 3 műszakba tolják. Ők megkapják a 160at nettóban (műszakpótlékkel, esti pótlékkal, stb), plussz cafeteria. Én is igényelhetek kb. nettó 180-200at, vagy ez túl sok lenne szerintetek?


Köszi a válaszokat!



2017. máj. 24. 21:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hahahahahah jó vicc :D


Látszik, hogy nem dolgoztál még soha, nem vagy tisztában a munkapiaccal.

Gazdasági területen, megyeszékhelyen konkrétan a bérminimumot kapod meg (ami jelenleg nettó 107.000). Ha mázlid van és jó cégnél vagy, akkor még esetleg 5-15 ezret kapsz hozzá cafetériában. És akkor már elmondhatod, hogy nagyon jól jártál.


A fővárosban tudom csak elképzelni, hogy magasabb bért kapj ilyen munkáért, viszont ott is csak annyival kapsz többet, amennyivel többe a lakhatás kerül.

2017. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egy folyékony angol-német kombóval kérhetnél jobb fizetést. Jelen esetben szerintem max 140-et ha kapsz. Pálya kezdő is vagy, meg ugye csak OKJ-s.(Ha diplomás is jelentkezik akkor egyből hátrányba kerülsz). Nincs túl sok adud sajnos.
2017. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!