Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyarba lehet kerni a fizetest...

Gyarba lehet kerni a fizetest kezpenzben is vagy mindenkepp bankszamlat kell nyitni?

Figyelt kérdés
vagy esetleg anyam szamlajara lehet kerni legrosszabb esetben??

2017. márc. 1. 12:31
 1/8 joe2016 ***** válasza:
Igen lehet
2017. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Pár éve még alap jog volt.

Deee.... Nem tudom most, remélem lehet, néked sok sikert.

2017. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérni mindent lehet, de nem biztos, hogy teljesítik.

Nívósabb helyeken adnak arra, hogy rendben legyen a könyvelésük, nincs zsebbe csúsztatás, vagy más bankszámlájára utalás.

Pontosan azok miatt az okok miatt, amik miatt te is el akarod kerülni, hogy az adósságodat levegye a bankszámládról, annak jogosultja.

2017. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nincs adossagom se bankszamlam, pont azert tettem fel a kerdest hogy most menni kell szamlat nyitni vagy nem muszaj, mindegy lehet nyitok megis egyet ha muszaj.
2017. márc. 1. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahol ilyet lehet kérni, ott tuti utánanéznék, hogy egyáltalán fizetnek e utánam, be vagyok e jelentve.

Mert ha egyszer orvoshoz kerülsz, akkor jön a szopás, ha utána kezedbe nyomnak egy 500ezres számlát ... és hasonlók.

Nem lenne jobb, ha kifizetnéd az adósságodat (így részletekben) és akkor nem kellene egy életen keresztül rettegned?

Soha nem lehet majd egy autód, vagy lakásod a neveden, mert addigra akkorát kamatozik, hogy viszik mindenestől.

De te tudod!

2017. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Közben elolvastam a válaszod, akkor tekintsd a hozzászólásomat tárgytalannak!
2017. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Muszáj!
2017. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 aperitif ***** válasza:
Munkahelye (gyára) válogatja. Ha nincs a munkahelynek kifizetőhelye, pénztára, akkor nem lehet kérni, mindképp kell egy számla, ahová utalhatják a fizetésedet. Hogy ez anyádé, vagy a szomszéd Pistáé, az lényegtelen a számukra.
2017. márc. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!