Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet hogy kettő hetes...

Hogy lehet hogy kettő hetes betegségről kórházi kezelésről semmi orvosi papír ne legyen? Hogy intézhető így a betegállomány? Miért hagyja a cég hogy hülyének nézzék?

Figyelt kérdés

Kollegám kettő hétig nem dolgozott állítólag nagyon beteg volt felkelni se tudott és még kórházban is volt (ezt ő mondja). Érdekes módon semmiféle orvosi papírja nincs se háziorvosi se kórházi. Hát ha kórházban volt minimum egy beutalónak egy felvételi lapnak és egy záróljelentésnek kéne lennie.

Hacsak nem kamu az egész ahogy van. Mert a kollega indoka miért nincs papírja: hát nekem nem adtak…. aha.

Szóval ez a része nem is kérdés: kamu az egész.


De a jobb kérdés: a cég így hogyan szánfejti a betegállományt? Mi alapján? Zéró papír van a betegségről. És ugye miért tűri el a cég hogy hülyének nézzék? Mert a főnöknek látszólag egy szava sincs arra hogy egy dolgozója kettő hétig távol volt és zéró papírja van róla.

bezzeg amikor én beteg voltam, és otthon felejtettem a háziorvosi papírt leszedték a fejem és 1 nappal később már alig akarták elfogadni. Mert az orvosi papírt (nyilatkoztatta a főnök)” a betegséget követő első munkában töltött napon kell bemutatni”. Hát akkor most mi a helyzet ezzel????


2016. ápr. 8. 16:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mi a megoldás?
2016. ápr. 9. 20:41
 12/13 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy zavar, engem is zavarna, de ha szólsz, akkor kirughatnak (ahogy te magad írtad). Mehetsz érdekvédelmi képviselethez, de ilyen dolgokat nehéz bizonyítani és nem hiszem, hogy jól jössz ki belőle.


Legjobb ha nem törödsz vele, hidd el mindenki járt már így nemcsak nálatok szokás ilyeneket csinálni.

2016. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

"járt már így nemcsak nálatok szokás ilyeneket csinálni."


Hát ja. Csókosok mindenütt vannak.

2016. ápr. 10. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!