Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg felháboritó vagy csak...

Tényleg felháboritó vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Egy ovódában dolgozom közmunkásként. 3-an vagyunk igy.

Csütörtökön lesz karácsonyi buli.

Mindenkit meghivtak csak engem nem.

Utálom hogy mindig mindent megcsinálok (még azt is ami nem az én dolgom) mindig kedves vagyok mindenkivel erre tessék. Mint ha nem is léteznék.


2015. dec. 15. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha neked közben nem is kell ott lenni az óvodában, hanem mehetsz haza, akkor inkább örülj neki!
2015. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen figyelmetlenek és hálátlanok veled szemben, akkor tényleg örülj neki, nem kell ilyenekkel együtt buliznod..
2015. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem felháborodnék, inkább elkeserítőnek tartanám, hogy ennyire nem fogadtak be.

Az azért nem mindegy hogy mióta dolgozol ott és hogy a másik 2 embert meghívták-e.

Engem sem hívtak meg egy céges csapatépítő tréningre amikor mégcsak 3 hónapja voltam a cégnél. Azóta sem értem, hiszen pont hogy az újoncokat kéne "bevinni az életbe" az én véleményem szerint, de tovább léptem és a hátam közepére sem hiányzott őszintén szólva 3 nap a kollégákkal.

2015. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

majdnem 2 éve :/

én nem nyalok senkinek.

(többiekkel ellentétben)

2015. dec. 15. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl. De a helyedben ezek után betartanám a többiekkel a harminc lépés távolságot.
2015. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!