Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felháborító! Ez nem munkahely!...

Felháborító! Ez nem munkahely! Vélemények?

Figyelt kérdés
Testvérem mesélte, hogy a munkahelyén úgy bánnak vele, mint egy kutyával. Lehordják a sárga földig, csicskáztatják. Tegnap sírva jött haza, mert az egyik munkatársa pálinkát ivott a munkahelyén (!), és egy kicsit a fejébe szállt. Tesóm megcsinált egy kupac irományt, erre az odamegy az egyik kupacot leöntötte vízzel, a másikat meg elegánsan felgyújtotta ! Erre bejött a főnök, és megkérdezte ki volt. Nővérem nem árulta be, egy másik kolléga mondta meg. Utána még tesómnak kellett feltakarítania és újracsinálni az egészet. Ez nem normális, hogy lehet ezt művekni?! Vélemények?

2013. nov. 14. 06:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Az a véleményem, hogy rohadt unalmasak ezek a kamu kérdések.
2013. nov. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
már meg sem erőszakolták? hallatlan!
2013. nov. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%

Ezzel csak az a baj, hogy aki meg normális, valós kérdést, témát vet fel, annak se válaszolnak már az ilyen kamu kérdések miatt.

Én 2 napja próbáltam az emberek véleményét kérni 1 témában, de összesen 2 választ kaptam. Így nem lehet kibeszélni egy témát... teljesen elrontják ezek az illetők az oldalt.

2013. nov. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%

Így van.

Én is próbáltam egy teljesen komoly kérdést feltenni, azonnal törölték a moderátorok, merthogy kitalált, meg ütközik a szabályzattal, blablabla...

2013. nov. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kezdem az elején . Eddig suliban voltam. A történet tényleg nem a nővéremmel történt meg hanem egy másik rokonommal. Nem akartam hogy esetleg valaki felismerjen. De a sztori így ahogy leírtam igaz. Visszaolvastam az irományomat, és tényleg elég hihetetlenné sikeredett de attól még sajnos igaz.
2013. nov. 14. 16:41
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Jólvan, menjél aludni.
2013. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jól van, látom nem érdemes itt kérdést kiírni. Köszönöm, sugárzik belőletek a jóindulat.
2013. nov. 14. 16:49
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Ugye? ;) Amúgy 'nővéred' is miért nem mondta meg ki volt? Ilyen helyen jószívüsködni? Rögvest felejtse el. Ez milyen munkahely, hogy ilyen dolgok vannak?
2013. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem. Én biztos abban a pillanatban felmondtam volna. De a 'nővérem' mindig ilyen elnéző volt mindenkivel.
2013. nov. 15. 06:59
 10/11 JulesM111 ***** válasza:

K.Kérdező.


Mit érezzünk ezzel együtt? Ha nem tetszik a muffnak ez, akkor keressen más melót.

2013. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!