Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » MUNKAHELY, AVAGY EGY SZÍNHÁZ?

MUNKAHELY, AVAGY EGY SZÍNHÁZ?

Figyelt kérdés
Eladóként olgozom egy üzlet láncnál, aminek egyre több helyen nyílik az üzlete...A lényeg, hogy itt magasról tesznek arra, hogyan dolgozik az ember(tudom, hogy nem csak itt) de azért dolgoztam pár helyen és nálam ez ami viszi a pálmát, sehol nem volt ekkora képmutatás, meg kétszínüség... mindenki kibeszéli a másikat, meg nap mint nap meg veszik egymást csokikkal, meg föznek otthon bentre is, mint egy szeretet házban, hogy ha valaki netán nem hoz kaját, és kunyerál, legyen miböl adni... A fizetés átlagos, még az sincs hogy tul kevés, hogy ne tudná mindenki meg venni a kajáját... Minden nap reggeltöl estig megy a hiszti, a klikkesedés, egymásra mutogatás, és egyre inkább elegem van az egészböl, és azon vagyok, teszek valamit! Én aki meg becsülöm a munkahelyem, és nem kérek ki magamnak mindent, hanem elpakolászok magamnak, és meg csinálom szó nélkül a dolgom, sosem leszek itt jó. Hogy mért? Mert én nem azért jöttem ide, hogy mások fenekébe mászkáljak.... Ez a normális, és el kéne fogadnom, vagy van még remény, hogy valahol nézik azt is, hogy ki pakoltam amit kell, kasszáztam amikor és ahogyan kellett, és nem a k* anyázás megy nap.mint nap!? A válaszokat köszönöm!!!

2013. nov. 6. 23:34
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag kinéznek, mert nem megyek be szabad napomon ingyen(nem kell jelenlétit írni olyankor) dolgozni, hogy ki legyen pakolva az az áru amit többnyire feleslegesen rendelnek be! Meg azért, mert nem nyávogok velük együtt, és beszélem ki minden egyes nap, a szexuális életem, meg az ilyeneket....
2013. nov. 6. 23:40
 2/20 A kérdező kommentje:
Jah és az olyan kommentekböl hogy"örülj van munkahelyed" nem kérek, voltam én is munkanélküli, nem egyszer, és nem csak egy hónapra, söt albérletet is fizetek, nekem is van betegségem, amit eltitkolok, és dolgozom, nagyon jól tudom, mit jelentenek ezek a dolgok... Köszönöm.
2013. nov. 6. 23:51
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem vágom, mit szeretnél megtudni.
2013. nov. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Rossz a társaság.. hát koncentrálj a munkádra és a vevőkre. Ez van. Nekem is volt ilyen, nehéz és fárasztó, tudom.
2013. nov. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%
Esetleg nem tudnál átmenni egy másik üzletbe dolgozni?
2013. nov. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
Csak nem a rossman? Oda szerintem direktbe vesznek fel minnél primitívebb nőszemélyeket.
2013. nov. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Mintha az én munkahelyemet írtad volna le. Sok "értelmes" nőt, ha összezárnak, ez sül ki belőle szerintem. Én is nő vagyok, nem nőgyűlöletből írom, de sok munkahelyen van ilyen szerintem.
2013. nov. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

Én se vagyok nőgyűlölő, de ilyenkor rakom össze a két kezem, h férfiakkal dolgozom már csak.

Évekkel ezelőtt 4 nő is volt a a munkahelyemen, de addig alakítottak, h elzavarta őket a főnök.

Kb 4-en több szart kavartak, mint 25 férfi..

2013. nov. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
37%

Nos, ezek sehogy sem lesznek jobbak, mert alapvetően hülyék, mint a segg.Ha lesüllyedsz a szintjükre és részt veszel a primitív pletykapartijaikban, akkor csak azt éred el, hogy esetleg még nagyobb szarba kavarnak.Nekik az a közösségi élet, hogy zabáltatják, aztán kibeszélik egymást.És aki ebben nincs benne, tehát az intelligensebbjére nyilván gyanakvóan tekintenek.

Szerintem az a legjobb, ha csinálod tovább a dolgod, csak a munkádra koncentrálsz.Nem kell ingyen bemenni dolgozni.A csicskája ne legyél senkinek.Megteszed a legjobb tudásod szerint amiért kapod a pénzt, velük csak köszönőviszonyban leszel, esetleg egy-két szót válthatsz az időjárásról és kész.

2013. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%

Nos figyelj, az élet nem habos torta,jobban jársz ha nem akadsz fenn egy ilyenen,végezd a munkád,ahogy kell.Miért?Megspórolsz magadnak egy rakás idegességet.

2,Már jobb ha most keresgélsz az állasok között,hogy időben tudjál váltani,ahol emberibb a légkör.

2013. nov. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!