Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felháborító! Ez nem munkahely!...

Felháborító! Ez nem munkahely! Vélemények?

Figyelt kérdés
Testvérem mesélte, hogy a munkahelyén úgy bánnak vele, mint egy kutyával. Lehordják a sárga földig, csicskáztatják. Tegnap sírva jött haza, mert az egyik munkatársa pálinkát ivott a munkahelyén (!), és egy kicsit a fejébe szállt. Tesóm megcsinált egy kupac irományt, erre az odamegy az egyik kupacot leöntötte vízzel, a másikat meg elegánsan felgyújtotta ! Erre bejött a főnök, és megkérdezte ki volt. Nővérem nem árulta be, egy másik kolléga mondta meg. Utána még tesómnak kellett feltakarítania és újracsinálni az egészet. Ez nem normális, hogy lehet ezt művekni?! Vélemények?

2013. nov. 14. 06:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyszer én úgy berúgtam a munkahelyemen, hogy úgy vittek haza. Én berúgtam, ők kirúgtak, gondolnák egyesek, de nem. Nem rúgtak ki, azóta is ott dolgozok. Ez másfél éve volt. De ilyen már másokkal is megesett. Azóta szinte nem is iszok, de attól még van ott néhány alkoholista.
2022. márc. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!