Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez másnak is bántó volna,...

Ez másnak is bántó volna, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Van egy férfi munkatársam, aki egyedül nekem mondja el a gondjait, egyedül bennem bízik mert tudja hogy nem adom tovább amit elmond. Ma munka után vártam az élettársam a munkahelyem elött. Ez a kollégám jött az utcán, és viccesen azt kérdezte: mennyi? Elsöre nem is értettem, vissza is kérdeztem, hogy tessék? Erre hogy az utcán "állok" és mennyi a "tarifa"? Hát nekem ez nem volt vicces, hiába szánta annak. Meg is bántott ezzel. Szerintetek túlreagálom, vagy ez másnak is sértö volna?
2014. jan. 20. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Bár csak poénos akart lenni, eléggé paraszt volt. Nekem se tetszett volna, mondjuk én sértődés helyett inkább visszaszóltam volna valami hasonló hülyeséget, csak úgy "poénból".
2014. jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nem lenne bántó ha jó viszonyban vagyunk és látszik hogy viccel. Legalábbis szoktunk durvábban is viccelődni haverokkal lányokkal is.
2014. jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Én rávágtam volna, hogy kis kukival 5 ezer, nagy kukival 10 ezer...úgyhogy neked csak 5 lesz... :-)
2014. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is kérdeztem már meg ismerőst,ő pasi én meg nő.Ezek szerint te nem érted a viccet?!

A pasi ismerősöm is vette a lapot és valami frappánsat visszavágott.Azt hiszem,hogy azt mondat "neked 3-szoros az ár ":-D

Ilyeneken nem kell hisztizni,valószínű a pasi másképp gondolja a kapcsolatotokat,vagy félreismert.Nem gondolta,hogy nem érted a poént.

2014. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs humorérzéked.
2014. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Humorérzékem az van, de pont elötte mondta hogy átverte egy nö. Tölem meg ilyet kérdez? Szóval ebben a helyzetben nem volt vicces, hogy elötte fél órával még én vígasztaltam, nyugtattam, beszélgettem vele a gondjáról.
2014. jan. 20. 15:46
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem bántó, sőt még csak le se parasztoznám.


Viccesen nevetve kérdez tőlem valaki ilyet, akkor max röhögve annyit mondok, hogy nincs neked annyi pénzed.

2014. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy hogy "ne anyádból indulj ki", ilyen kis viccelődősen, nehogy megsértődjön.
2014. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak vicc volt, nem kell ezen megsértődni.
2014. jan. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!