Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek jól tettem, hogy...

Szerintetek jól tettem, hogy lecsesztem érte amit tett velem?

Figyelt kérdés

Ma egyik munkatársam (20 évvel idősebb nálam) elég bunkón viselkedett velem. Épp mentem az ebédlőbe haverral és ő mögöttünk jött. Tett felénk egy megjegyzést, hogy jó lenne, ha gyorsabban vonszolnánk magunkat, mert ő siet. Én erre visszaszóltam neki, hogy ráérünk szünet van mire ő erőszakkal odébb lökött és elénk pofátlankodott. 5 másodpercet kellett volna várnia míg leülünk az asztalhoz. Mi normál tempóval haladtunk, de neki ez nem volt elég. A bal karomba is belekarmolt kicsit és fájt is amin eléggé felhúztam magam. Szünet után a munkaterületen megmondtam neki, hogy még egy ilyen húzás tőle és nem fogom magam vissza, mint most, hanem megtaszajtom én is és hamar a földön találja magát. Erre ő azzal védekezett, hogy megkért, hogy engedjük előre meg ilyesmi. Meg, hogy ő a koránál fogva ezt a viselkedést alkalmazza és aki akadályozza az útját azt odébb löki. Hát mondtam neki, hogy lökdösd akit akarsz, de ha engem még egyszer meglöksz én támadásnak ítélve a dolgot önvédelemből visszaütök és nem érdekel, ha a vezetőségnek kell magyarázni a dolgot. Aztán abbamaradt a beszéd, visszamentem dolgozni.


Szerintetek jogosan álltam ki magamért vagy csendbe kellett volna maradjak és tűrnöm kellett volna szó nélkül az egészet? Mert ő majdnem az apám lehetne neki van igaza? Tisztelnem kellene a koránál fogva? 27/F


2015. okt. 14. 16:44
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem fenyegettem, ígéretet tettem neki, azaz ígértem.
2015. okt. 15. 16:09
 22/26 anonim ***** válasza:
Egy meglökés nem támadás. Erre támadást (ütés) ígérni leginkább fenyegetés. Amúgy jó hozzáállást mutat, hogy csupán ennyit olvastál ki a soraimból :D
2015. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Ne keverjél már itt nekem légyszives 77%!
2015. okt. 16. 17:45
 24/26 anonim ***** válasza:
18.-ik válasz volt részemről az utolsó. Ő egy másik 77%-os lehetett.
2015. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Igen, én egy másik 77 %-os vagyok. Ha olvasni tudnál akkor erre tök egyszerű lett volna rájönni.


Keverni meg attól keverek, mert tudom a jogot? Elmondom, ha ezek után megütöd előre kitervelt lesz és akár a rendőrségre is viheti, de szólogassál be ész nélkül mindenkinek, így jó Neked. Hajrá, hajrá, hajrá :D

2015. okt. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Tudod mi a jog barátom? Az, ha ő engem meglök én támadásnak veszem és önvédelemből úgy gyomron vágom, hogy azt is megbánja, hogy megszületett. Értő voltam?


Olvasni max te nem tudsz te h_lye provokátor!

2015. okt. 23. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!