Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnököm azzal építi a...

Ha a főnököm azzal építi a csapatot, hogy engem tett meg főellenségnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felmondani nem akarok, pláne a mai gazdasági körülmények mellett. Ráadásul lehet máshol se jobb.
2013. júl. 2. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld elhitetni, hogy nem is vagy olyan veszélyes.
2013. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 acelsziv ***** válasza:
talán, ha kifejtenéd...
2013. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Molnár Ádám01 válasza:
100%
/quit
2013. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Kedveskedj mindenkinek, de ne nyalizósan, és ne dicsekvően, aztán előbb utóbb észreveszik... Csak kitartás kell.
2013. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Maradj a mostani helyeden, de csak addig, míg nem találsz másik munkát. Gondolj bele, lelki terror alatt éled napjaid harmadát...ennek előbb vagy utóbb az egészséged láthatja kárát. Tapasztalat.

Ne engedd, hogy a félelmeid visszatartsanak. Azt, hogy máshol jobb-e, mint a mostani munkahelyen, nem tudod meg, míg ki nem próbáltad. Egy dolog állandó: a változás.

Stay positive! :)

2013. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérj fizetésemelést!
2013. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az emberek nem merik otthagyni a "biztos" munkahelyüket, akkor sem ha kutyául bánnak vele. Pedig az a legjobb megoldás. Én már megtettem párszor. És ha mindenki megtenné, akkor a vállalkozók is másképp állnának az alkalmazotthoz..

Szerintem először próbálj meg beszélni a főnökkel. Mond el, hogy mi a gondod, mond el, hogy így nem tudsz teljesíteni 100, sőt 50%-ot sem, és te szeretnél maradni, de ehhez változásra van szükség. Ha nemet mond, azonnal állj fel és hagyd ott.

2013. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő pont azt szeretné, hogy elmenjek. A cégben az előző helyén nem felelt meg, azért "csúszott le" a mi főnökünknek, és most abban leli perverz örömét, hogy ő is kicsinálhat mást.
2013. júl. 3. 09:28
 9/9 acelsziv ***** válasza:
mivel nincs veszítenivalód, beszélj vele, hogy mért csinálja ezt... Kérdezz rá őszintén. Ha nincs válasz akkor.. Neki is van főnöke. Beszélj azzal is.
2013. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!