Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Takács Nóra hogyan tett szert...

Takács Nóra hogyan tett szert ekkora ismeretségre, és nézettségre?

Figyelt kérdés
Ő a magyar Jó Nő.
2012. szept. 23. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert szép, csinos, mosolygós nő és lényegre törő kisfilmjei vannak.

Kissé unalmas, hogy mindig ugyanúgy néz ki, de ettől még gyönyörű nő.


(Annak ellenére, hogy bugyuta női praktikákról szól a műsora, ami félrevezet(het)i azokat akik csúnyák és elhiszik ha kontyba fogják a hajukat attól ők is szépek lesznek.)

2012. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Jó, de van kismillió ilyen adottságú nő. A filmeket meg nem ő készíti, ő csak a szereplő.

A kérdés inkább azt célozza, hogy miért pont ő.


Szerintem volt egy ilyen sorozatkoncepció, és szereplőközvetítő cégek adatbázisából válogattak hozzá műsorvezetőt. Én is regisztrálva vagyok néhány cég adatbázisába, amelyeket kifejezetten ilyen igényekkel szoktak felkeresni.

2012. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Én pont azon gondolkodtam, hogy annyira azért nem szép nő, hogy modell legyen. Szép-szép, de valahogy egyáltalán nem különleges.
2012. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

@2

Ezek a kisfilmek kb. egy operatőrrel meg egy hangmérnökkel készülnek. Nem hiszem hogy külön óriás stáb készíti, mert általában miről is szólnak ezek a kisfilmek? Hogy fesd ki a körmöd, hogyan fond be a hajad, hogyan csinálj gagyi sálat stb.stb. Ezeket az ötleteket gondolom ő is ki tudja találni. Persze lehet súgnak neki, vagy a netezők küldik be neki.


Az meg hogy miért pont ő? Hát ez egy hülye kérdés. Miért pont Michael Jackson lett világhírű? Mert tehetséges volt, táncban, énekben, kitartó volt, koncertezések miatt, stb.

Ennek ezer meg egy oka lehet Takács Nóránál is.

Lehet hogy kiválóan kommunikál, remek tárgyalóképességekkel bír, lenyűgözi a környezetét, szerencsés, jókor volt jó helyen, széles ismeretségi köre van, jó kapcsolati tőkével rendelkezik.


A szép nőket megéri foglalkoztatni a tv-ben. A férfiak azért nézik mert szép, a nők pedig azért mert - mondjuk hasonlítani szeretnének rájuk.

2012. szept. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%

"Az meg hogy miért pont ő? Hát ez egy hülye kérdés."


Hülye kérdés vagy nem, a kérdező ezt szeretné tudni.



"Miért pont Michael Jackson lett világhírű? Mert tehetséges volt, táncban, énekben, kitartó volt"


Ezt pont rosszul tudod, mert M.J. művészcsaládba született, és az apja 2 éves korától szerepeltette, menedzselte egy már akkor is ismert művészcsalád tagjaként. A Jackson-klán minden tagja előadóművész, énekes, táncos.

Tehát: oda SZÜLETETT bele a showbusinnes-be.

Persze, tehetséges is volt, de ugyanekkora tehetségek zenélnek, táncolnak amerikaszerte az aluljárókban, na ők miért nem a videoklipekben vannak?

Magyar művészek pl. pont azért nem lesznek világhírűek, mert nincs magyar zenei szponzoráció, a külföldiek meg mindig a sajátjaikat menedzselik, nem vállalnak más nációt.

A legújabb hírek szerint pedig minden világsztár, főleg amerikai világsztár illuminátus család gyermeke, és agykontrolláldozat; a tehetséget, csodagyereket is lehet "programozni", sokakat már az anyaméhben programoznak.

Ld.: Drábik János: Tudatmódosítás c. könyvét, és az agykontrollvideokat a neten:


http://www.youtube.com/watch?v=VQrAdPUMB4Q


http://www.youtube.com/watch?v=kfm6PhhAmRg


http://www.youtube.com/watch?v=8MC9gXyjlOk


Ha tudsz angolul, akkor a mellette felkínált, popsztárokról szóló agykontrollvideókat is megnézheted (B. Spears-ról, M. Jacksonról, Nicki Minajról, Lady GAGÁ-ról)

Ha nem vagy még 28 éves, ne nézd, mert nagyon felkavaró!

Akkor maradj a válaszom első felénél!:)

2012. szept. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, hogy nem különleges az arcberendezése (=ronda mint pl Kate Moss), de legalább szép. Még vakolat nélkül is. Magassága megvan, tehát jó modellnek. Nem kell, hogy minden modell rút legyen. Munkája során gondolom eleve szert tett ismertségre, ismeretségekre, ezért is lett ő a műsorvezető. Nem nagy cucc, engem is kértek már fel, hogy vezessek ilyen szépségbigyós műsort internetes tévénél, csak én nem kértem belőle. Ismerős ajánlott az ismerősének, még közvetítő cég sem kellett hozzá. Miért népszerű? Szép, aranyos, kedves, stb, néha használható ötletek is vannak a műsorban, ilyenek.
2012. szept. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor a Jackson 5-ból miért ő lett a legismertebb? Mert tehetségtelen? Példának írtam Jacksont. Már 10 évesen is, sőt korábban jól táncolt, mozgott és énekelt.

Nem beleszületett, hanem tehetséges volt és gyakorolt naphosszat. Mindegy hogy az apja miatt vagy sem.


Nagyon sok ember van aki szorgalmas, kitartó, mégsem lesz belőle világsztár. Ez sok komponenses történet, de hogy Takács Nóránál maradjunk, valószínű jó kapcsolatokkal rendelkezik, jól el tudja adni magát és nem utolsó sorban nagyon szép nő. Véleményem szerint ezért tett szert ekkora ismertségre, és nézettségre.

2012. szept. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem szép nő, de tény és való, hogy semmi extra nincs benne.Ő az a típus aki felkel reggel hétkor és smink nélkül is megteheti, hogy lemegy bevásárolni.Nagyon szerencsés.Aki viszont nincs ilyen szuper adottságokkal megáldva az nem biztos, hogy egy kis fonott kontytól, vagy egy "őszi smink"-től vonzóbb lesz.Én szerettem a videóit, de már nagyon unalmasak.Semmi újat nem tudnak kitalálni.Kijött a 120. smink tipp és a 150. haj, jah meg a ház körüli praktikák...Szerintem már abba kéne hagynia, nagyon izzadságszagú a dolog.
2013. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!