Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diplomások fültágítóval -...

Diplomások fültágítóval - lehetséges?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat ez a kérdés, és rövid keresés után nem találtam hasonló kérdést, blogbejegyzést, vagy fórumtémát sem.

Második évemet végeztem mérnöki szakon, nagyjából 7 éve van fültágítóm. Korábban voltak piercingeim is, azoktól időközben megváltam. A fültágítót viszont nem lenne szívem kivenni.

Tehát a kérdésem elsősorban azokhoz irányul, akik felsőoktatásban végeztek és fültágítójuk is van (tetoválásos tapasztalatokat is szívesen várok). Konkrét példák érdekelnek. A "minden fültágítós nulla-IQ-s hülye és haljon meg" kommentekre ne is vegyétek a fáradságot, mert nem véleményt kérdeztem, hanem tapasztalatokat. Tehát:

Álláskeresésnél mennyire veszik ezt figyelembe? Az is érdekelne, hogy kinek milyen végzettsége van, és milyen munkakörben dolgozik. Fejlődik-e annyira a világ, hogy ez már nem kizáró tényező? Elvileg ma már külsőség/rassz/vallás/nemi identitás miatt már nem különböztethetnek meg, legalábbis a multikról ez terjeng. Nem is fontos maga a diploma, bármilyen fontosabb munkakör érdekel, ahol alapvetően megkövetelnek bizonyos megjelenést.



2015. jún. 2. 12:16
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Örömmel jelentem a kétketőknek, hogy lassan fél éve vagyok gyakornok egy elég jónevű multi cégnél. És az égvilágon semmi hátrányom nem volt a fültágítóm miatt. És az egyetemen azóta sem, pedig volt pár régimódi tanárom.

Munkában 1-2 ember rákérdezett, hogy van-e különleges jelentése, de lerendeztem egy egyszerű nemmel: nekem ez dettó ugyanolyan, mint másnak egy fülbevaló, csak jól néz ki.

2016. ápr. 24. 01:56
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha nem ügyfelekkel foglalkozol, akkor kb az utolsó szempont. (persze amíg tényleg nem extrém)
2016. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!