Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tanácsoltok ez ügyben?

Mit tanácsoltok ez ügyben?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje munkanélküli vagyok, emiatt fordulok hozzátok. Van érettségim, szakmám, de mégis úgy érzem már, mintha egy iskolázatlan lány lennék, mert nem vesznek fel sehová. Behívnak állásinterjúra, majd közlik, ha döntés születik a felvétellel kapcsolatban, majd értesítenek. Mindig mást vesznek fel a megpályázott munkára. Mit tegyek?
2015. jan. 15. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Protekció vagy irány a fejlett nyugat.
2015. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert már szinte görcsösen mész el az állásinterjúra, és látszik rajtad, hogy feszült vagy. Így csak egy dologról feledkezel meg, de az a legfontosabb: hogy úgy add elő magad, hogy márpedig akkor is te vagy az az ember, akire a cégnek szüksége van.
2015. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos h. benned van a hiba. Egy retek allasra is tobb szaz jelentkezo van, nem vicc, dolgoztam kivalasztasban. Eleg, ha a masik jelentkezo egy jobb cegtol ir tapasztalatot, vagy csak szimpatikusabb a kivalasztonak, mar szevasz van. Ultem mar az asztal mindket oldalan, es azt mondom, legjobb, ha fejben azonosulsz a munkakorrel, es minel termeszetesebben adod elo magad, de szelsosegektol mentesen. Ami pedig az allaskeresest illeti: minden ismerosod, es azok ismerosei is tudjanak arrol, hogy allast keresel.Ma mar ez alap. Itt tartunk sajnos.
2015. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 16. 20:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!