Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tanacsoltok? -Puca ügyben?

Mit tanacsoltok? -Puca ügyben?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kisfiam januárban voltunk dokinál,mert 1 picit le volt ragadva a bőr a bucáján.Ott éezéstelenitették,majd a doki kézzel megfeszegette 1 picit,és kész is voltunk.másik héten kontrolba voltunk ,és minden OK volt.De most en úgy látom h 1gyik oldalt pont a tövénél még 1 picit le van ragadva.Kaptunk Normadermet kenegetni.Mit csináljak?Menjünk vissza vagy ez idővel magától is lenő(mert már ilyet is hallottam)?
2010. márc. 21. 13:19
 1/6 anonim válasza:
100%
szrintem mindenképp menj vissza max megnyugtatnak hogy nincs semmi baj de ha mindenki összevissza tanácsot ad attól még te bizonytalan maradsz és az aggodalmad is megmaradna.
2010. márc. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi az a puca?
2010. márc. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
puca=fügyi . Kisfiuknak szokták így használni. Egyébként szerintem is menj vissza a dokihoz, nézzen rá.
2010. márc. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Most őszintén,15 hónaposan miért kell bántani a fütyit????????Nekem azt mondta a dokim(meg utána is olvastam),hogy amíg nem szobatiszta a gyerek,addig nem szabad bántani,meg amúgysem nyúlnak hozzá 2 éves kora előtt.Akkor most mi van?
2010. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert még a dokik, védőnők is ellentétes dolgokat mondanak.Régen felnyitották- ha le volt tapadva,már egy éves kor körül. A legújabb álláspont, hogy nem kell bántani, míg magától fel nem enged, de nem minden gyerekdoki osztja ezt a véleményt. Becses véleményem szerint én az álláspontot tartom jónak, hogy nem kell hozzányúlni, mert sejtes/hormonális letapadás az, és addig se mennek alá a bacik.Éppen ezért, ha már felnyitották, azt sebmentesen kezelni szükséges.
2010. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem volt seb,csak elő nap és éjszaka csak langyos vizbe volt hajlanó pisilni.aztán minden Ok vo9lt.Az uncsinak a kisfiának nagyon le volt tapadva,még szinte picilni is alig tudott és 3 éves korára kinőtte.

azért vacilálok én is ,hogy azért az 1 mm .ért érdemes e megint megilyeszteni a gyereket.

Amugy én is olvastam,h idővel elválik magától.

Csak hát ahogy irjátok,ahány valakivel beszélsz mind mást mond,mindenhol mást irnak...

Aki hagyta ,annal mikor oldódott meg a helyzet?

2010. márc. 21. 18:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!