Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te miért lépnél le ebből az...

Te miért lépnél le ebből az országból?

Figyelt kérdés
Valóban csak a képzetlenek illetve a magasan képzettek hagyják el az országot?
2013. okt. 16. 08:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok elégedett a politikai helyzettel, félek a jövőtől.


Nem elég a fizetés semmire, pedig napi 10-12 órát dolgozom, ügyvédjelöltként.


Én ezért mennék/megyek el.

2013. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
42%
Hülye kérdések miatt.
2013. okt. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
31%

Ha lenne rá lehetőségünk mi is kimennénk családostól!

Ketten keresünk, mindketten állami cégnél és a hó végéig tart ki a fizetésünk úgy, hogy semmi extrát és még kaviárt sem veszünk rajta!

Kilátástalanság, átláthatatlanság, bizonytalanság, anarchia, "királyság" van lassan. Undorító....

2013. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

Nem lépnék le.

Nem vagyok egy szélsőséges "nagymagyar", de ez az otthonom, minden ide köt: család, barátok, szerelem, munka, anyanyelv. Van munkám, bár nem fogok ebből a fizetésből meggazdagodni, de legalább biztos munkahelyem van.


"Valóban csak a képzetlenek illetve a magasan képzettek hagyják el az országot?" Nem.

2013. okt. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Létbizonytalanság, nem lehet kijönni a pénzből, ha munkanélkülivé válsz megaláznak(lásd, közmunka elve, mehetsz árkot gereblyézni és alkesznak néznek),mutyi-protekció-korrupció-sógorkomaság mindenütt,csaló munkáltatók ,hanyatló oktatás és egészségügy, kiábránídtó mentalitás, minden területen hanyatló színvonal.Anyagi és erkölcsi megbecsülés helyett kihajtják a beled a munkahelyen és lehet hogy cserébe ki sem fizetnek!

Élősködő bankok, miközben kölcsön nélkül lehetetlen fiatalon lakáshoz jutni, családot alapítani.Igaz a család a munkavállalásnál úgyis kizáró ok....

Hát, csak ezért...

2013. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Szinte naponta nyitnak megy egy új üzemet-gyárat, hogy-hogy nincs munka?
2013. okt. 16. 09:19
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően engem az emberek nagy részének a mentalitása zavar legjobban, hogy "mindenki hülye, aki nem úgy gondolkodik, mint én" illetve, hogy ha valaki valamiben sikeresebb nálam, akkor annak keresztbe kell tenni...illetve a mindenki "magyargyűlölő", aki nem turbó magyar és így tovább.

Illetve ezen kívül nyilván az anyagi körülmények is zavarnak, illetve az, hogy az országban jóformán csak Budapest létezik, ergo hiába van egy keresett szakmában diplomám, azzal csak Budapesten van esélyem normális fizetés mellett elhelyezkednem, vidéki nagyvárosban, ahonnan származom jó ha évente két témába vágó álláshirdetés van...

Szóval alapvetően ilyen okokból...

2013. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
26%
már leléptem...
2013. okt. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Naponta nyitnak üzemet?Hol??

Lehet, oda is közmunkásokat keresnek, mert már lassan mindenhol azokra cserélik a "normál" melóst, mivel óccsó...

Na és ez a másik, a legnyomósabb ok a lelépésre ez a tipikus magyar

sz@rrágás...

2013. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező? Hol élsz te? Hol nyitnak meg naponta gyárakat? Még akik itt vannak, azok is egymás után zárnak be?

Magyarországon csak az tud megélni, aki Fideszes, és van protekciója.

A külföldre menés nem függ a képzettségtől. Csupán mindenki szeretne megélni.

2013. okt. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!