Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » HÖLGYEK, nektek szól a kérdése...

HÖLGYEK, nektek szól a kérdésem! Mit lépnél?

Figyelt kérdés
Az utcán ülök egy szökőkútnál és bámulom, el vagyok merülve, messzebb te is is ott ülsz vagy ha nem, arra sétálsz. Tegyük fel, hogy nagyon bejövök neked és én nem lépek. Mit mondanál ha odajönnél hozzám? Mivel próbálnál beszélgetést kezdeményezni?
2013. okt. 11. 21:27
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
93%
nem menné koda
2013. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Semmit mert nem lépnék.
2013. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Egyszer nagyon régen, egy vonatállomáson mentem oda sráchoz utoljára, és ezt mondtam:


"Szia! A vonat megint késik, én pedig nagyon utálok várakozni, főleg egyedül. Nem bánod, ha csatlakozom hozzád, és beszélgetéssel elütjük az időt addig is? "


Pozitív reakció volt, ma is hasonló szöveggel mennék oda pasihoz, ha tenném.

2013. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

"Szép estén/napunk van. Te miért ücsörögsz itt? Van kedved beszélgetni?"


Én szerintem ilyesmit mondanék. Ugyanis nem esik nehezemre a beszélgetés kezdeményezés.

21N

2013. okt. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
3-as és 4-es hölgy ISTENNŐ! Van bennük tűz! :) Még több ilyet!!!
2013. okt. 11. 21:33
 6/28 anonim ***** válasza:
54%
Ne álmodozz öreg, nem fog odamenni csak 1 nő a 100 ból. :) de lehet az azért megy majd oda h visz egy szelet kenyeret mert azt hiszi majd h hontalan vagy.
2013. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Én soha nem csinálok ilyent,valahogy a női önbecsülésem nem engedélyezi.De ha mégis akkor vagy megkérdezném tőled,meg e tudnád mondani a pontos időt.Ha a mosolyra sem veszed az adást,akkor füllentenék és megkérdezném tudod -e merre van egy bizonyos utca...
2013. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Ez az lányok dolgozzon az agyatok! :D

Utolsó: és ha azt kamuznám, hogy nem tudom az utcát, de menjünk és keressük meg együtt? :D

2013. okt. 11. 21:54
 9/28 anonim ***** válasza:

Ha ezt felelnéd,akkor végig néznék rajtad,majd így felelnék.

Rendben,csak legyél jó útitárs.

2013. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Randi szimatot érzek itt :D
2013. okt. 11. 22:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!