Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » HÖLGYEK, nektek szól a kérdése...

HÖLGYEK, nektek szól a kérdésem! Mit lépnél?

Figyelt kérdés
Az utcán ülök egy szökőkútnál és bámulom, el vagyok merülve, messzebb te is is ott ülsz vagy ha nem, arra sétálsz. Tegyük fel, hogy nagyon bejövök neked és én nem lépek. Mit mondanál ha odajönnél hozzám? Mivel próbálnál beszélgetést kezdeményezni?
2013. okt. 11. 21:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Te Kérdező. Na most én ismerlek téged? Lehetséges ? mármint persze innen :D Baromi ismerős a stílusod.
2013. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
deh ismersz, miért tennéd?
2013. okt. 11. 22:38
 23/28 anonim ***** válasza:
Most én érzek randi szimatot!! XD
2013. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nem, csak azt hittem, ismerjük egymást már, hogy beszéltünk privátban, ismerős volt a stílus, de tévedtem :D
2013. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
69%-oskám, inkább vegyed a fáradtságot és írjál rám, mielőtt lemegy az a 69-es százaléklibidó :D:D:D
2013. okt. 11. 23:00
 26/28 anonim ***** válasza:
Ne rémisztgessss!!!! Már így is egy k.ö.c.s.ö.g. le pontozott,mert nem egyezett a véleményem vele.
2013. okt. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

majd olvasom a válaszokat,


de addig is hozzám olyasmikkel szoktak odajönni, hogy van-e tüzed általában, meg hasonlókkal de mindig későn kapok észbe

2013. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

27/27-Sajnálom,hogy nem kapcsolsz rögtön,ez a férfiak hátránya olykor..

Én meg azt veszem későn észre ha valaki fülig szerelmes belém,álltálba már akkor tudom meg ,mikor már feladja az illető.Na jó ez lehet azért volt meg barátként tekintettem ... Ha egy csaj egyszer is ráharap a szájára mikor téged néz,vagy végigmér a szemeivel,vagy kedélyesen rád mosolyog..Na akkor már jelez..De ha rád sem mer nézni,akkor meg remeg keze lába szegényemnek.

2013. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!