Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári munkások! Nálatok...

Gyári munkások! Nálatok mennyire veszik komolyan a szüneteket ?

Figyelt kérdés

Nálunk a kutyát se érdekli ha 5 perccel korábban kimész szünetre és az se nagyon ha 5 perccel később is érsz vissza. Elég szabad munkakörröl van szó ,tehát nem gépek mellett állunk. Ugyanakkor gyári munka mégis. Én hülyét kapnék ha csengőszóra kellene visszaérni, el se tudnám képzelni hogy libasorba vonuljak be "sípszóra" 🤣


Viszont van a városunkban olyan hely ahol nagyon komolyan veszik a percre pontosan érj vissza dolgot.


Nálatok hogy van ?



jan. 15. 10:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Jó vicc! :D :D Nem, ők soha nem jönnek be szombaton. Se a főnökség, se az irodisták. Csak a műszakvezető van velünk. Legtöbb esetben már péntek délben elhúzzák a csíkot haza.
jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

31: És ti ezt hogy tűrhetitek? Ennyire nagy úr nem lehet a pénz, hogy az egészségeteket is rááldozzátok.

És akkor hogy váltakoznak hetente a műszakok? Délelőtt, éjszaka, delután? Vagy más sorrendben?

jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Lényegében igen, így vannak a műszakok. És hogy miért tűrjük? Mert birkák az emberek. Hiába lázadnál fel, senki nem állna melléd.
jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ha ha valaki lazad kirugnak nehany embert aztan már senki se lazad
jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!