Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy általad utált, téged megkeserítő kolléga felmondott, örültél hogy elmegy, de aztán néhány hónap után visszament oda dolgozni?

Figyelt kérdés
Ha volt, akkor mit csináltatok? Velem még nem esett meg. Egyszer vissza akart valaki jönni, de szerencsére nem vették fel újra. Érdekelne, hogy ilyenkor ki mit csinál. Hátha egyszer megtörténik velem is.

ma 08:32
A kérdező szavazást indított:
Nem volt még, egyik munkahelyemen sem.
Igen, volt. Kommentben elmesélem.
6 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Olyan volt, hogy munkahelyet váltottam és már vagy 1 éve ott dolgoztam, mikor új embert kerestek a céghez és jött állásinterjúra egy olyan is, aki az előző munkahelyemen eléggé utálatos volt velem (is). Mondtam a többieknek, főnöknek is, hogy én ismerem és nem járnánk vele jól. Szerencsére nem is vették fel, pedig nagyon szerette volna.
ma 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Katona Dius ***** válasza:
Még egyik sem jött vissza. Úgy viszont már jártam, mint 1-es, hogy a munkahelyemre jött volna olyan, akivel régebben másik helyen együtt dolgoztam, vagy olyan ismerősöm, akit nem szívlelek és tudom, hogy a munkáját sem látja el, vagy 1-2 hétig van csak egy helyen aztán megy tovább. Ezeket elmondtam a főnöknek, elhívták elbeszélgetésre, aztán rájöttek ők is, hogy ő ide nem kell...
ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!