Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a kis főnök azt mondja...

Ha a kis főnök azt mondja nincs felvétel jelenleg akkor biztos hogy nincs vagy ha nagyon oda akarok menni, mert nagyon oda akarok menni akkor próbáljak a rendes nagyfőnökkel beszélni?

Figyelt kérdés
Dolgoztam már ott pár éve gyakszán, most nincs munkám, de nagyon jó lenne ott dolgozni, furcsa hogy azt mondta, hogy nincs mert mindig emberhiányuk volt. Mentek el onnan a dolgozók, ráadásul fél éve se rendeződött még a helyzet( akkor hallottam a helyzetről utoljára). Mit csináljak, hogy felvegyenek? Máshol nem is esne jol melozni csak ott, ráadásul jol keresnék ha a hétvégéket is bevállalnám. Van rá valami módszer hogy mindenképpen felvegyenek abba a boltba árufeltöltőnek?

ma 12:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ráadásul a kis főnök a főnök lánya.
ma 12:34
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindig lehetnek csodák.
ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Ennyire nem lehetsz retardált...
ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet azért mondta, mert téged nem lát szívesen. De ha az apja a főnök, akkor sok esélyed nála sem lesz.
ma 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de amikor először helyezkedtem el oda, akkor is az volt hogy nem kellett ember és valami külsős nagyfőnök aki annak a coopnak a "feje,, a főnök felett áll, ő vett fel és ő intézte akkor. Akkor ő megint elintézné hogy bekerüljek?
ma 13:13
 6/12 A kérdező kommentje:
De a lánya volt velem mindig a legkedvesebb, most is normális volt a telefonba, nem hinném hogy azért mondta mert nem kedvel.
ma 13:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az emberhiány és a van felvétel nem ugyanaz.

Emberhiány lehet, hogy van, de azért nincs felvétel, mert nem akarnak plusz munkaerőt felvenni, széthajtják inkább a maradékot, akik ott vannak.

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
lehet, de valaki tud valami ötletet hogy hogy érjem el hogy felvegyenek mégis? Nagyon fontos nekem az a munka! Sokat járok a nyakukra az jó ötlet?
ma 13:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Egy hónap múlva talán benézhetsz.

ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de kb hány % esély van arra hogy mégis felvegyenek?
ma 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!