Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy komoly céghez jelentkez...

Ha egy komoly céghez jelentkezem és a felvételiztetők suttyomban le akarnak csekkolni a neten de nem találnak rólam az ég világon semmit semmilyen oldalon az hátrány lehet? Ha kb sehol nem vagyok fent. Itt, meg viber és messenger fb nélkűl.

Figyelt kérdés
jún. 2. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne az?
jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja csak kíváncsiság. nincs ilyen helyzet nálam de amúgy is azt gondolnám, hogy sz*janak le ha turkálnak utánam. De vajon ezt értelmezhetik egyes helyeken úgy hogy fura az ember, hogy nem él online életet és azért utasítanak el?
jún. 2. 23:08
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Ez már paranoia...
jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Nyilván gyanús. Annyira része a közösségi média az életünknek, hogy fura, ha valaki egyáltalán nem használja.

Sugallhatja azt, hogy nem halad a korral. Olyan meg kinek kell, aki nem része a mai világnak?

Természetesen értelmes pozícióban. Egy biorobotnál nincs nagy jelentősége

jún. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
A szomorú igazság az, hogy 2024-et írva Magyarországon egyszerűen nem tekintenek emberként azokra, akik elmúltak 40 évesek, nincs rádiótelefonjuk, internetjük, ill. email címük! Tenni ez ellen már nem sokat lehet - annak ellenére sem, hogy ezt én súlyos diszkriminációként értékelem! Én csak egy vagyok a tömegből, de nem hiszem, hogy egyedüliként látom így!
jún. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Általában, aki nincs fenn a keresett médián, annak az életrajzát rögtön kidobják, nem vizsgálják tovább.
jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem igen. Túl zárkózottnak tartják, aztán rásütik, hogy akkor biztos nem tud csapatban dolgozni.
jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom, de már én is hallottam erről. Úgy vagyok vele, nem érdekel. Ha valahová ezért nem vennének fel, oda nem is mennék szívesen.
jún. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!