Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel magyarazhatoak ezek a...

Mivel magyarazhatoak ezek a kamu allashirdetesek?

Figyelt kérdés
Mar a 3. hely ahol visszairnak , hogy "sajnaljuk de masra esett a valasztasunk", de a hirdetes tovabbra is fenn van hetekre (!) az uzenetre. Nem csak a hirdeto oldalan hanem a ceg oldalan is. Kicsit banto, hogy kiveszek szabadsagot, elmegyek interjura, jol is megy ( persze a boszme HR kerdesekre neha nincs ertelmes valasz), erre kapom az uzenetet, hogy sajnaljuk de nem. Nem irnam ki a kerdest, ha nem 3/3szor tortent volna meg ez, de en ezt nem tudom hova tenni...

szept. 1. 09:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Multikrol van szo...
szept. 1. 09:21
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Két lehetőség van. Állandó a felvétel vagy csak meghirdették, hogy a látszata meglegyen és támogatásokat tudjanak felvenni általa.
szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Vagy esetleg csak kivárnak, hogy beválik-e a választott, vagy otthagyja pár nap után.
szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Tipikus korrekt munkáltató...
szept. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak lusta a hr-es levenni a hirdetést. Nálunk még 3 honapig volt fenn a hirdetes, azutan hogy be lett töltve a pozíció.
szept. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Eleve lehet több embert keresnek, vagy simán csak nem voltál szimpatikus és kellett valami standard szöveg amivel lezárják a jelentkezésed.
szept. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ezt vettem észre én is mostanában. Régen interjúra elmentem 5/3 azt mondta kellek. Most vissza se jeleznek vagy elutasítanak mint téged. Bár régen tudtam kezdeni azonnal, most itt van a felmondási idő mert dolgozok. Én egyenlőre erre tudnék tippelni.
szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem kamu a hirdetés, hanem szimplán nem találták meg a megfelelő jelöltet.

Saját elmondásod szerint is elhasaltál az interjún, valószínűleg mások is, így keresnek tovább.

Attól nem lesz kamu valami, hogy neked nem sikerül bekerülni


(Emellett nyilván lehetnek egyéb, ritkább okok, nem vették le a hirdetést, belsős pályázónak adták, de valami policy miatt meg is kellett hirdetni stb. De ezeknek viszonylag kicsi az esélye ha már interjú is volt)

szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem irtam, hogy elhasaltam, de az ilyen HR-es semmitmondo kerdesekre tippem sincs mi lenne a jo valasz. Nyilvan mondtam amit gondolok. Ennek ellenere persze az is benne lehet amit irsz, de az egyik helyrol mar belso infobol tudom, hogy nincs is felvetel csak hirdetnek.
szept. 1. 13:29
 10/16 anonim ***** válasza:
Ez nem biztos (vagy inkább biztos, hogy nem) kamu, valószínűleg nem voltál nekik szimpi, vagy úgy gondolják hogy az adott pozíció betöltésére nem te vagy a legmegfelelőbb. Megtehetik, a multik ráadásul nincsenek is abban a helyzetben hogy bárkit és azonnal felvegyenek
szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!