Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel magyarazhatoak ezek a...

Mivel magyarazhatoak ezek a kamu allashirdetesek?

Figyelt kérdés
Mar a 3. hely ahol visszairnak , hogy "sajnaljuk de masra esett a valasztasunk", de a hirdetes tovabbra is fenn van hetekre (!) az uzenetre. Nem csak a hirdeto oldalan hanem a ceg oldalan is. Kicsit banto, hogy kiveszek szabadsagot, elmegyek interjura, jol is megy ( persze a boszme HR kerdesekre neha nincs ertelmes valasz), erre kapom az uzenetet, hogy sajnaljuk de nem. Nem irnam ki a kerdest, ha nem 3/3szor tortent volna meg ez, de en ezt nem tudom hova tenni...

szept. 1. 09:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%

#9: Dehogynem írtad: "erre kapom az uzenetet, hogy sajnaljuk de nem"

Azt meg már ne is firtassuk, hogy ha neked van egy (azaz egy, Eins, one, uno, 1) pletykád, ami vagy igaz, vagy nem, akkor már általános érvényű következtetéseket vonsz le.

szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

2 olyan cégnél is voltam ahová felvettek próbaidőre 1-1 hónapokra embereket, aztán kösz de mégsem kell.


Felgyorsították a munkát segítettek olyan feladatokban amihez senkinek nem lett volna kedve.


Volt ahol azért hívtak folyamatosan állásinterjúra embereket, hogy tippeket ötleteket adjanak mivel lehetne jobb...na 1 ilyenen voltam...gusztustalan undorító férgek voltak.

szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál nekik szimpatikuss ezért tovább keresnek.

Lehet nekik olyan kell aki már megtalálta az ékezeteket.

szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 Igen a CV-met is ekezet nelkul adtam le :)
szept. 1. 18:20
 15/16 Senior Séf ***** válasza:
71%
Eleve megvan,kit vesznek fel (valakinek a valakije) de meg kell hirdetni az állást.
szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem, arról lehet szó, hogy az ilyen álláshirdetések fizetősek. Általában 4 hétre vásárolják meg és négy héten keresztül online a hirdetesük.

Ezért van az, hogy még akkor is hirdetik az állást ha már megtaláLták a megfelelő jelöltet. A hirdetés nem tudják levenni mert X hétre előre ki van fizetve.

szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!