Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire normális ez a főnökök...

Mennyire normális ez a főnököknél?

Figyelt kérdés
Németországba dolgozom. A főnököm kerületvezető. A tegnapi nappal felmondott. Kérdeztem hogy mi a következő munkája. És mondta hogy targoncás. Mondta hogy már soha többé nem vállal főnökséget. A másik főnököm is le fokozta magát nálunk. Ilyet még sose láttam. Magyarországon megszokott volt az hogy egyre feljebb és feljebb kerülnek az emberek. Nem lefele.

okt. 3. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ott talán vannak következmények és nem lehet kiskirálykodni
okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Stresszes, nem való mindenkinek.
okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Én itt Mo-n is hallottam ilyenről. Elege lett.
okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam csoportvezető egy ideig. Akkor aztán minden irányból kaptam az ívet, lentről, fentről, még oldalról is társosztályoktól.

Kösz, nem, soha többet.

okt. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fönök voltam, csak elnök egy társaságban. Tetszett, klassz volt, de az anyaszervezet csak csicskáztatott minket, kb vendégmunkásként bánt velünk. Kapcsolati tökét fogjuk rá legalább szereztem.

Most már nem vállalnám el, de akkor úgy érzem kellett ez a tapasztalat.

okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor diákként adatrögzítőként dolgoztam egy irodán, a világ legunalmasabb, legmonotonabb munkáját csináltam, és panaszkodtam róla az egyik idősebb munkatársnak. Mire ő elmondta a saját sztoriját, hogy faiatalként ő is egyre izgalmasabb kihívásokat akart, meg feljebb és feljebb lépkedni a ranglétrán, aztán mikor a legkisebb gyereke is kirepült és anyagilag is független lett, akkor úgy volt vele, hogy most már keres valami nyugisat, ahol komolyabb stressz nélkül elvan a nyugdíjkorhatárig, de amúgy alig várja, hogy még ez se legyen, hanem kertészkedésből meg biszbaszok horgolásából álljanak a napjai, nem akar ő már problémákat megoldani, szakmai sikerekből volt neki elég, ő már csak nyugiban, békében szeretne élni.
okt. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Hálátlan feladat középvezetőnek lenni. Ba5zogatnak felülről-alulról. Nem véletlen, hogy amióta egyre több a nő az ilyen poszton, néhány év alatt behozták az addig a férfiak által toronymagasan vezetett gyomorfekély és szívinfarktus kórképek előfordulásának listáját.
okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!