Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek nagyon gáz hogy 3...

Szerintetek nagyon gáz hogy 3 hónap alatt nem sikerült normális munkát találnom? Le fog járni a munkanélküli és félek így visszamenni a hivatalba nehogy nagyon lenézzenek.

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki evekig nem talal 1000 elkuldott oneletrajzzal sem.
tegnapelőtt 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak lenézni, ha esetleg arra kerülne a sor.

Sok ember keres munkát, nekem is van jó pár ismerősöm, egyikük már közel 1 éve nem talált munkát, bár most egy kilátásban van.


Az lenne a gáz, ha nem keresnél munkát.

tegnapelőtt 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Katona Dius ***** válasza:
88%

Nem gáz, sajnos ez a magyar valóság.

Tavaly férjem 5 hónap után talált új munkát. Most a két öcsém járt így, leépítés miatt el lett küldve az egyik, a másik most diplomázott. Egyszerűen 3-4 hónapja nem találnak semmit, sok helyen még az interjúra sem hívják be őket. A kicsit még érteném is, nincs munkatapasztalata. De a nagyobbik öcsém 4 éves munkapasztalattal bír, egy jó nevű cégtől jött el, jó lett a diplomája is. Mérnök informatikus, szóval nem is valami kis büfészakot végzett. És nem talál hónapok óta semmit.

tegnapelőtt 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit foglalkozol azzal, hogy az állami alkalmazott közszolga, mit gondol?

Kistelepülésen élsz, azért?

Semmi szégyen nincs ebben, egyre szarabb helyzetben van a gazdaság, egyre több a munkanélküli.

tegnapelőtt 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Tudod, hány ember fordul meg náluk?

Az ügyintéző nem azon fog agyalni, hogy vajon Kovács Béluci miért nem talált 3 hónap alatt munkát, hanem azon, hogy mikor lesz végre vége a munkanapnak...

Amúgy meg 3 hónap nem is egy olyan megdöbbentő idő.

tegnapelőtt 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
3, a nagyobbik, informatikus ocsednek, ezekkel a parameterekkel, jo eselye van. Nem lehet, hogy az oneletrajzat kene megnezni es atalakitani? Sok szokott mulni ezen. Munkatapasztalatokat lehet szerezni, ha nem allandora, hanem ideiglenesen veszik fel, amit az ido lejarta utan tudnak adott esetben allandositani.
tegnapelőtt 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Katona Dius ***** válasza:
79%
Együtt csináltuk az önéletrajzát (munkaügyis vagyok, így tudom, hogy néz ki a megfelelő önéletrajz). Egyszerűen most uborkaszezon van kb mindenhol. Pláne nyáron, mikor a vezetők szabadságoláson vannak, esélytelen munkát találni.
tegnapelőtt 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Két éve ez a szöveg megy, hogy uborkaszezon van.

Nem tudom, biztos mi vagyunk szerencsések a párommal (igaz, elég sok végzettségünk és tapasztalatunk van) de én egy hónap után, párom egy hét után talált új állást, igencsak jó feltételekkel. (Ráadásul úgy, hogy két éve elköltöztünk Budapestről)

tegnapelőtt 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Katona Dius ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy mindenhol ez van. De pl tavaly a férjem, most a tesóim így jártak. Én 3 éve váltottam, akkor sikerült úgy, hogy pénteken levéglegeltem az egyik helyen, hétfőn kezdtem a másikon. De több ismerősöm is járt úgy mostanában, hogy még interjúra sem hívják be.
tegnapelőtt 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Én ahogy észrevettem, átlag 5-7 hónap alatt lehet munkát találni, még akkor is ha a legaljább melót is elvállalod.
tegnapelőtt 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!